adsense sorunu çözümü
adsense sorunu çözümü

Zaten Bir Adsense Hesabınız Var Sorunu Çözüm

Çoğu webmaster’ın gelir kapısı olan adsense için tekrar tekrar başvuru yapan arkadaşlarımız bulunuyor. Her site için ayrı bir adsense almam gerek diye düşünüyor ve bence bu yanlış bir düşünce. Adsense hesabını bir kere alırsın ve sürekli kullanırsın olay budur. Ama her site için almaya kalkarsanız illaki sorun yaşayacaksınız.

Tabi bu sorunların bazılarının çözümleri de mevcut fakat bazı sorunlar artık sizin için çözülemez hale gelmiş olabilir. Umarım sorunu çözmekte gecikmemiş sinizdir.

Gelin önce sorunumuzu tam olarak tanımlayalım. Büyük ihtimalle daha önce adsense hesabı açtınız ve şimdi tekrardan aynı bilgiler ile yine adsense hesabı açmaya çalışıyorsunuz ve adsense de size böyle bir hata veriyor.

adsense sorunu çözümü
adsense sorunu çözümü

Peki bu sorunun çözümü var mı?

Tabi böyle bir hatanın çözümü bir iki seferliğine de olsa var diyebiliriz. Adsense hatalarının çözümü çok ta kolay olmuyor fakat alternatif bilgiler bulduğunuz zaman sorunları rahatlıkla çözebilirsiniz.

Alternatif bilgiler derken neyi kastediyorum. Diyelim daha önce almış olduğunuz adsense hesabınızda farklı bir banka bilginiz bulunuyor. Bu başvurunuz da ise farklı bir banka bilginizi kullanırsanız bu sorunu aşacağınızı söyleyebilirim.

Eğer eski bilgilerinizi hatırlıyorsanız girip o adsense hesabınızı silmenizi ve yeniden başvuru yaparak adsense hesabı açmanızı ve sonraki işlerinizde de yeni açtığınız hesabı kullanmanızı tavsiye ederim. Kurduğunuz her site için ayrı adsense hesabı açmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Son olarak toparlayacak olursak yapmanız gereken farklı bir banka bilginiz ve farklı bir ev adresiniz ile tekrardan başvuru yapmanız gerekiyor. Bu şekilde adsense Zaten Bir Adsense Hesabınız Var Sorunu Çözümlenmiş olacaktır. Eğer bu şekilde de olmuyorsa adsense forumda konunuzu güzel bir dille anlatarak daha da fazla yardım alabilirsiniz. Adsense destek alırken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Forumda geç cevap yazabiliyorlar.

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

organik tohum faydaları

Organik, Genetiğiyle Oynanmamış Tohum

Organik, Genetiğiyle Oynanmamış Tohum Organik tohum; genetik olarak yapısı değiştirilmemiş veya dışarıdan müdahale edilmemiş doğal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir