Yves Rocher Hydra Vegetal Göz Altı Bakım Kremi

Yves Rocher Fransa’da üretim yapan bir marka. Ürünlerinin aktif bileşenini bitkiler oluşturuyor ve bu bitkilerin büyük bir bölümünü de kendilerine ait organik tarım sahalarında yetiştiriyorlar. Bu sebeplerle benim dikkatimi çekti ve ilk olarak göz  çevresi için üretilmiş nemlendirici jel formlu kremini aldım. Daha sonrası için de gözüme kestirdiğim birkaç ürünü var.

Daha önceki makalelerde de bahsettiğim gibi göz çevresindeki deri oldukça ince ve hassastır. Bu sebeple yüz için kullanılan birçok ürün göz çevresi için uygun değildir.

Yves rocher Hydra Vegetal gözaltı bakım kremi çok hafif jel formlu bir krem ve sürüldüğü andan itibaren hızlıca emiliyor. Sabah akşam temiz cilde hafif masaj yaparak uygulanıyor. Bitkisel içeriğini akçaağaç ve mavi agav özsuyu, organik hamamelis(sihirli ceviz) suyu oluşturuyor. Cildi nemlendirip nemini uzun süre korumayı ve cildi yatıştırmayı yumuşaklık vermeyi vaad ediyor.

Ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve oldukça memnunum.Göz çevremi çok güzel nemlendiriyor. üstelik göz çevremdeki ince çizgilerin azaldığını da farkettim. Oldukça yumuşak bir his bırakıyor.Göz altı torbam olmadığı için bu konuda etkili olup olmadığını bilemiyorum. Kısacası ürün vaad ettiklerini karşılıyor tavsiye ediyorum. Sevgiyle kalın 🙂

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

kedi gözü makyajı nasıl yapılır

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyaj birçok kadının vazgeçemediği bir tutku haline gelmiştir. Çok fazla kişi tarafından kullanılıyor olması da …