Yetenek Sizsiniz Kıvanç ve Burak’ın Oyun Sırları

Merhaba tv severler,

4 sezondur soluksuz izlenene Yetenek Sizsiniz Türkiye programında artık her geçen sezon daha neler göreceğim diye merak ediyorum.

En son cuma günü çıkan Kıvanç ve Burak ikilisinin yaptığı gösteri ve oyunlar onlar hakkımdaki iyi ve olumlu fikirlerimi pekiştirdi.

Işınlama gösterisindeki yaptıkları ters köşe gerçekten de çok etkileyiciydi,

Peki Neden ?

Öncelikle sunumları zaten kendi tarzlarını oluşturmuş ve çok farklı yönde, kimseyi sıkmıyor ve her oyunda ters köşe yapmayı başarıyorlar. Bu gösteride Kıvanç eğer kapatıldığı kutuda değilde öbür kutuda çıksaydı aslında çok sıradan bir illüzyon veya mental bir gösteri olacaktı.

[youtube id=”XoryGVwFqt4″]

Önce izleyiciye esprili bir şekilde gösteriyi izlettiler daha sonrada hiç beklenmedik şekilde saklandığı kutudan çıkarttılar.

Kıvanç ve Burak’ın oyun veya gösteri sırları merak konusu, umarım bilen birileri vardır.

Hepinize iyi günler diliyorum…

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Anneler Günü Ne Zaman? Annelere Alınacak Hediyeler Neler?

Merhabalar, Malum anneler günü yaklaşıyor. Bu nedenle bugün ki konumuz anneler günü. Annelere alınabilecek en …

4 yorumlar

  1. arkadaşlar gözlük numarasının sırrı aslında çok basit. Burakın elleri sahte(yani ellerini ordan çıkarınca sahte eklemler o eldivenli elleri tutuyor) ve dikkat ederseniz kıvanç değnekle Burakın kafasındaki taşa vurduğunda sol elini arkaya götürüyo o sıradada Buraka gözlüğü veriyo. (tabi o taşı tutan eldivenli eller sahte. yani burak gerçek elleriyle kıvançın arkadan gözlüğü vermesini bekliyo. alıncada kafasındaki kaskı hafif yukarı kaldırıp gözlüğü takıyo).

  2. bu adamların yaptıkları sihirbazlıkların aynısının ve hatta daha çoğunu ….. diye bir sitede anlatıyolar. hepsinin hilesini anlatmışlar o sitede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir