yapımcısı türk wordpress temaları

Yapımcısı Türk Olan WordPress Temaları

Site işleri ile uğraşalı yaklaşık 8 sene oldu. Bu süre zarfında isimlerini hatırlayamadığım hatta ve hatta sayısını bile bilmediğim bir sürü site açtım. Açtığım bu siteleri yeri geldi kapattım yeri geldi sattım bazılarını ise bir hevesle açıp sonra ilgilenmeyip çöp olup gittiler. Bedava sitem, blogcu, blogspot, mybb, phpfusion, joomla ve wordpress gibi her türlü sistemi kullanıp site açmışım. Şuan kullandığım sitelerin tümünde wordpress altyapısını kullanıyorum.

WordPress altyapısını kullanarak hiç abartısız 20-30 site açmışımdır. Bu sitelerde kullandığım temalar ise hep Türk tema yapımcılarının yapmış oldukları temalar olmuştur. Bunun elbette birçok nedeni var. Bu nedenlere değinecek olursam eğer ilki hiç şüphesiz yabancı dilim yeterli düzeyde olmadığı için yabancı bir siteden tema alıp kurmak istemedim. Diğer bir neden ise ülkemizdeki tema yapımcılarının da her alan ile ilgili oldukça güzel temalar yapıyor olmasıdır. Bazı forumlarda görüyorum tema lafı geçti mi bazıları silahlarını kuşanmış bir şekilde hemen yazmaya başlarlar. Neymiş efendim Türk tema yapımcıları tema yapmayı bilmezlermiş, destek vermezlermiş de falan da falan. Temalar ile alakalı şuana kadar öyle büyük sorunlarım olmadı. Benim büyük sorunlarım olmadı diye kimseninde sorunları olmayacak diye bir şey yok elbette ama bana göre bizim ülkemizde de oldukça sağlam wordpress temalar yapan tema yapımcıları mevcuttur. yapımcısı türk wordpress temaları

Aşağıda isimlerini hatırladığım ve kullandığım temaları ve yapımcılarının sitelerini paylaşacağım. Bu arada sitelerini veya temalarını paylaştığım hiç kimse ile yakından uzaktan bir alakam yoktur. Kullandığım temaları paylaşmak istedim. Hepsi bu kadar.

Cızoğlu Bilişim : https://cizoglubilisim.com/

Cızoğlu Bişim’in esen kadın temasını birkaç sitemde kullandım. Oldukça güzel özellikleri olan ve göze de hoş gelen bir temadır. Tema yapımcısı çok yardımcı olan biridir.

Renkli tema : https://www.renklitema.com/

Renkli temanın temaları gerçekten çok kaliteli temalar. Özellikle fresh 2 temasını kullandım. Temayı şekilden şekle sokabilirsiniz. Yapımcısı gerek indirim konusunda gerekse kurulum konusunda bana çok yardımcı oldu.

Limonwp : https://www.limonwp.com/

Hemen hemen her kategori ile alakalı tema bulabileceğiniz bir yer. Ben kendisinden oyun teması, portal teması ve bu sitede de kullandığım imagazine temasını aldım. Temadan oldukça memnunum.

Wp Temalari : https://www.wptemalari.net/

İlk sitelerimde kendilerinin ücretsiz temalarını çok kullandım. Temaları gerçekten çok iyi, göze hoş gelen ve oldukça hızlıdır.

Safir Tema : https://safirtema.com/

Kendileri bana göre ülkemizdeki en güzel en kaliteli temaları üreten yapımcılardan biridir. Kendilerinden tema almışlığım vardır. Destek konusundan hiç şüpheniz olmasın. temaları gibi destekleri de oldukça iyidir.

Tema Fabrika : http://www.temafabrika.com/

Kesinlikle tema arıyorsanız tema fabrikanın temalarına bir göz gezdirin derim. Zira temaları hem hızlı hemde göze hoş gelen temalardır. Destek konusunda da kesinlikle desteksiz kalmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Şuana kadar kullandığım temaları ve yapımcılarından hatırlayabildiklerimi sizinle paylaştım. Hatırlayamadığım daha çok tema yapımcısı var. Konu altından burada yer vermediğim yapımcıları paylaşırsanız konuya eklerim.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

wordpress forum eklentileri

En İyi WordPress Forum Eklentileri

WordPress başlı başına bir dünya gibidir. Bu dünya içinde wordpress kullanıcıları ihtiyaçlarına göre wordpress sistemini …

Bir Yorum

  1. şurda sadece safir tema var adam akıllı gerisi tırt.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir