xiaomi mi a2 lite alınır mı

Xiaomi Mi A2 Lite Alınır mı

Xiaomi markasının ürünlerini uzun zamandan beri takip eden birisiyim. Uzun zamandır bir Xiaomi telefon almak istiyordum ve 2018 yılının Aralık ayında Xiaomi markalı bir telefon satın aldım. Telefonu almadan önce uzun bir araştırma yaptım ve en sonunda Andoridone programı üyesi Xiaomi Mi A2 Lite telefonunu internet üzerinden sipariş vererek satın aldım.
Bu yazıyı belki daha önce yazmam gerekiyordu ama telefonu uzun bir süre kullanmadan yazıyı kaleme almak istemedim. Bu yazıyı uygun fiyata olan Mi A2 Lite telefon almak isteyip ama telefon hakkında detaylı bilgiye ve telefon ile ilgili tereddütleri olan insanlara benim telefon ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak için yazıyorum.

xiaomi mi a2 lite alınır mı

Neden Mi A2 Lite Aldım?

Çıkan her yeni telefon ile gerek kutu açılım videolarını gerek telefonun inceleme videolarını izlerim. Bunu telefon almadan önce de yapıyordum aldıktan sonra da yapmaya devam ediyorum. Dolayısıyla her telefon ile ilgili kendi çapımda bilgi birikimine sahibim. Bu deneyim ve bilgi birikiminden yola çıkarak bana, verebileceğim paraya en iyi performans verecek telefon arayışına girdim. Kriterlerime en uygun telefon olarak Mi A2 Lite görünüyordu. Tasarımsal olarak telefonun tasarımı çok hoşuma gidiyordu. Bunun yanında telefonun batarya tarafı da beni oldukça etkiledi. Bir diğer etken ise Androidone üyesi bir telefon olması önemliydi. Zira bu telefon iki yıl boyunca çıkacak android güncellemelerini alacak ve siz bu güncellemeleri ilk alanlardan olacaksınız. Bütün bunlar bir araya geldiğinde işte benim telefonum budur diyebiliyordum ve ben hiç zaman kaybetmeden telefonu aldım. 

Bu Telefonunu Kimler Tercih Etmeli?

Bu soruyu telefonu alıp kullandıktan sonra cevap verebilirdim. Dolayısıyla ben uzun bir zamandır bu telefonu kullandığım için bu soruya görüşlerimi belirterek cevap vereceğim. Her şeyden önce bu telefon bana göre bir fiyat performans telefonudur. Dolayısıyla bu telefonu 1500 TL civarı bütçesi olanlar almalı. Aynı zamanda tasarım anlamında kriterleriniz varsa telefon sizin içinde bir seçenek olabilir. Zira telefon tasarım anlamında bana çok hoş geliyor. Bunun yanında pil gücü ve güncelleme desteğinin Google gibi bir şirketin garantisi altında olduğu için alınması gereken telefonlarından başında gelmektedir. 

Son olarak sizde takdir edersiniz ki Mi A2 Lite bir Androidone platformu üyesidir. Dolayısıyla siz bu telefonda istediğiniz her özelleştirmeyi yapamazsınız. Ama Google Play Stor’da telefonu özelleştirmek istiyorsanız ücretli veya ücretsiz launcher indirebilir ve telefona bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Telefon ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Çok kısa bir zamanda diliminde sorularınıza cevap vereceğimizden kuşkunun olmasın.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir