wordpress klasik yazı editörüne nasıl dönülür
wordpress klasik yazı editörüne nasıl dönülür

WordPress Eski Yazı Ekleme Editörüne Nasıl Dönülür?

WordPress Eski Yazı Ekleme Editörüne Nasıl Dönülür?

WordPress, her geçen gün yeni bir sürümle karşımızda oluyor ve birbirinden farklı gelişmeler ve yeni eklenen özelliklerle birlikte karşımıza çıkabiliyor. WordPress 5.xx sürümünde ise en büyük gelişme olarak görebileceğimiz yazı eklerken kullandığımız editör diyebiliriz. Çünkü WordPress yazı ekleme editörü neredeyse tamamıyla değişmişti, yeni açtığım bir siteme wordpress kurulumu yaptığımda bunu fark etmiştim.

wordpress editör eklentisi
wordpress editör eklentisi

Belki çok iyi bir geliştirme yapmışlardır fakat yıllardır kullanılan bir editörü bir anda başka bir şeye çevirince haliyle bir soğukluk oluyor. Yeni kullananlar ise pekte iyi olduğunu söylemiyorlar. Bana da wordpressin yeni yazı ekleme editörü çok kullanışsız geldi ve hemen eski wordpress yazı ekleme editörünü nasıl geri getirebilirim diye düşünmeye başladım. hbilgic.com sitem için eski wordpress sürümüne dönerek sorunu çözdüm fakat yeni çıkan wordpress sürümlerini de takip edip güncel wordpress sürümünü kullanmak istiyorum. Daha da ilerleyen zamanlarda bunla ilgili artık bir wordpress eklentisinin çıkmış olabileceğini düşünüp hemen bir eklenti aramaya başladım ve tabi ki lazım olan eklentiyi de buldum.

WordPress eski yazı editörüne dönmek için sadece bir eklenti kurmanız yeterliymiş, İşte eklentinin adı wordpress klasik düzenleyici eklentisi. Bu eklentiyi wordpress eklenti kütüphanesinden rahatlıkla indirip kurabilirsiniz şu sıralar popülaritesi yüksek bir eklenti.

 

wordpress editör eklentisi

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

organik tohum faydaları

Organik, Genetiğiyle Oynanmamış Tohum

Organik, Genetiğiyle Oynanmamış Tohum Organik tohum; genetik olarak yapısı değiştirilmemiş veya dışarıdan müdahale edilmemiş doğal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir