Windows 8

Windows 8.1, 18 Ekim’de çıkıyor

Windows 8.1, 18 Ekim’de çıkıyor

Microsoft teknoloji firması ‘Windows 8 Ve Daha Fazlası’’ olarak adlandırılan ve bir çok yeniliği beraberinde getiren Windows 8.1 nihayet Ekim 18’ de pazara sunuluyor.

Microsoft kullanıcılarının istediği doğrultuda şekillerilen ve bir çok yeniliği içeren Windows 8,1 final sürümü olarak belirlenmiştir ve 18 Ekim’de pazarda olacaktır.

Windows 8.1 ile daha çok işletim potansiyeli geliştirmiş ve bilgisayarı yormayacak halde olan tasarımı ile size ve bilgisayarınızı koruma altına alıyor. Bulut teknoloji ile bilgilerinizi hackerlerdan koruyabiliyor.

Yanı sıra gelen virus programları ile sizin bilgisayarınızın ömrünü uzatıyor. Sizi gelebilecek her türlü tehlikeyi düşünen ve sizing için internet güvenilir hale getiren Windows 8.1 artık isteyenlerine sunulmaya başladı.

Demo sürümü ve önizlemeleri internete yayılmasından beri Windows 8 kullanan kullanıcılar bu sürümü daha çok beğendi. Çok değişiklik yapılan bu sürümde Start yani başlat tuşu yenden düzenlendi.

Sizin bir ekranda 4 ana koldan iletişim sağlayabiliyorsunuz. İsterseniz ekranızı on parçaya bölüp ekranızı şekillendirebiliyorsunuz. Kiminize garip gelse de çoğu işi kavramız durumdadır. Yeni yeni kullanmayı öğrenenler Windows 8.1 ile öğrendiklerini unutacaklar. Kullanması çok daha kolaylaşan Windows 8.1 herkesin tam istediği şekilde yapılmıştır.

İnternette aradığınız resmin arkaplanını değiştirebilirisiniz. Yapılan her çalışma için ayrı bir pencere ayrı bir kategori Windows 8.1 vazgeçilmez hale getiriyor.

Windows 8
Windows 8

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir