walksvagen passat fiyatları
walksvagen passat fiyatları

Volkswagen Passat Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Volkswagen Passat Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Volksvagen araba markasının en çok tercih edilen modellerinden ilk sıralarda Passat modeli yer alıyor. Modelin özellikleri göz önüne alındığı zaman pek çok kişinin ilgisini çektiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle araç almayı düşünenler için Volkswagen Passat özellikleri içeren bir paylaşım yapmak istedik.

Volkswagen Passat Özellikleri Nelerdir?
Aracın en başta dikkat çeken özelliğinin dış tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Passat modelinin dış tasarımında keskin çizgiler bulunmaktadır. Böylece klasik ve çok abartılı olmayan bir araba modeli isteyen alıcıyı kendisine çekmektedir.
Aracın dış tasarımından iç tasarımına doğru geçtiğimizde aynı çekiciliği burada da görmekteyiz. Deri bir direksiyon sizleri karşılıyor. Biraz özelliklerini karıştırmaya başladığınız zaman ne kadar ergonomik bir tasarım olduğunu sizler de kolay şekilde anlayabileceksiniz.

İstanbul gibi metropol şehirlerinde yaşayanların en büyük sıkıntısı sizlerin de tahmin ettiği gibi sıkışık trafiklerdir. Bu trafik yoğunluğunun bunaltıcı yapısından kaçmak isteyenler için Passat devreye giriyor. Modelin içerisinde yer alan Traffic Jam Assist sayesinde sıkışık bir trafik anında siz direksiyonunuzu bile oynatmak zorunda kalmıyorsunuz. Passat’ın içerisindeki Traffic Jam Assist sizlere yardımcı oluyor.
Ses sistemi açısından değerlendirildiğinde DYNAUDİO ses sistemi ile mükemmel bir eğlencenin tadına varacağınıza emin olabilirsiniz. Passat modeline eklenen bu ses sistemiyle yolcuğunuzun daha keyifli hale gelmesine imkan tanıyabileceksiniz. Özellikle araç kullanırken müzik dinlemeyi sevenler için kaçınılmaz bir fırsattır.

 

Volkswagen Passat Yakıt Tüketimi
Passat modelinin tam 59 litrelik yakıt depo hacmi bulunmaktadır. Şehir içerisinde giderken 100 km’ye 3.7 litre yakıt harcarsınız. Şehir dışında aynı orandaki yol güzergahında ise ortalama 4 litre yakıt tüketimi yaparsınız. Günümüz şartlarındaki araçların yakıt harcama oranlarıyla Volkswagen Passat yakıt tüketimi arasında kıyaslama yaptığımızda iyi bir performans diyebiliriz.

passat yakıt taketimi
passat yakıt taketimi

Volkswagen Passat Yorumları
Volkswagen Passat aracı için yapılan yorumlara baktığımızda özellikle tasarım açısından tam not aldığını görmekteyiz. Volkswagen Passat yorumları içerisinde değerlendirmelerde genellikle ses sisteminin büyük etki uyandırdığını söyleyebiliriz. Ayrıca konforlu ve ekonomik bir araç olduğunu söyleyen araç takipçileri de vardır. Tüm bu yorumlar eşliğinde siz de kararınızı Passat’tan yana verebilirsiniz.

 

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

Renault Symbol Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Renault Symbol Özellikleri ve Yakıt Tüketimi Konforlu ve en çok tercih edilen kaliteli otomobil modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir