Volkswagen Jetta Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Volkswagen Jetta Özellikleri ve Yakıt Tüketimi 

Yıllanmış şarap misali her geçen yılın gençleştirdiği arabalar arasındaki Volksvagen Jetta aracı pek çok özelliği ile dikkatleri kendisine çekiyor.

Nostaljinin yanına modern tasarım eklendiği zaman tadına doyum olmaz diye düşünüyorsanız mutlaka Volksvagen Jetta özellikleri açısından incelenmelidir, diyebiliriz.

Volkswagen Jetta fiyat listesi
Volkswagen Jetta fiyat listesi

Volkswagen Jetta Özellikleri Nelerdir?

⦁ Volkswagen, senelerin geçmesine rağmen her sene kendisini bir nebze daha gençleştirmeye devam ediyor. Otomobil son derece kullanışlı ve genç tasarımıyla dikkat çekiyor.
⦁ Otomobil tasarımları arasında değerlendirdiğimizde aracın klasik bir tasarımı vardır. Ancak birçok araba tutkunu için klasik tasarımlar çoğu zaman asilliği yansıtmaktadır. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız Volkswagen Jetta’nın tasarımını değerlendirmeye alabilirsiniz.
⦁ Düzenli ve sistematik bir hayat tarzına sahip olan otomobil tutkunları için önerebileceğimiz modellerin başında gelmektedir. Aracın iç dizaynı belli bir sistem içerisinde düzen içermektedir.
⦁ Aracın sürücü koltuğunun yanında yol güzergahını tarif eden bir navigasyon bulunuyor. Yol güzergahına bağlı olarak ister uzun, isterseniz de kısa yolu tercih ederek varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.
⦁ Aracın içerisinde bir uyarı sistemi bulunuyor. Özellikle uzun yolculuklarda işinize fazlasıyla yarayacağını düşünüyoruz. Uyarı sistemi sayesinde sizler yorulduğunuzda mola vermeniz gerektiğini söyleyen asistanınız olacak.
⦁ Sürücü koltuğunun konfor ve rahatlığı açısından değerlendirdiğimizde pek çok araba modelinin yanında ilk sıralarda kendisini gösterebilir. Sürüş keyfinin rahatlığını konforlu sürücü koltuğunuzda hissedebilirsiniz.
⦁ Kişiye özel tasarım ve dekorasyon imkanı sunan modele ait her renk ve modelde döşeme seçenekleri vardır.

Volkswagen Jetta Yakıt Tüketimi
Volkswagen Jetta’nın yakıt deposunun hacmi 55 litre olarak belirlenmektedir. Şehir içerisinde 100 km’lik yolda 5.7 litre yakıt harcarken, şehir dışında 3.9 litre yakıt tüketimi verisi elde edilmektedir. Volksvagen Jetta yakıt tüketimi açısından değerlendirmek isteyenler için de bu bilgiler ışığında seçim yapılabilir.

Volkswagen Jetta Yorumları
Volkswagen Jetta yorumları genellikle olumlu yöndedir. Öncelikle aracında Volkswagen marka olması ve nostalji sevenlerin bulunması modeli çekici yapmaktadır. Özellikleri açısından dinlenme uyarı sisteminin bulunması, aracın kişiye özel dekore edilebilmesi tercih edilmesi açısından artıları oluşturmaktadır. Eğer özellikler ve yakıt açısından uygun gördüğünüz bir araçsa biraz daha yakından bakabilirsiniz.

 

Konular: volkswagen jetta bearing case cost uk, volkswagen jetta fiyat listesi, volkswagen jetta, volkswagen jetta 2019

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

Renault Symbol Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Renault Symbol Özellikleri ve Yakıt Tüketimi Konforlu ve en çok tercih edilen kaliteli otomobil modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir