Ücretsiz Webim V2 WordPress Teması

Merhaba WordPress tema severler,
Tema tanıtımına devam ediyoruz.
Webim V2 teması; Okan Sağlamın hazırlamış olduğu OSade temasının Emirhan Bülbül (Yani Ben) tarafından tasarımının değiştirilip seo uyumlu hale getirildiği yeni versiyonudur. Osade teması sade olduğu için arkadaşlarımdan gelen tepkiler sebebiyle temayı renklendirmek istedim.Header İle Footer’da baya değişiklik yaptım. Üst kısımda menüyü css’in fixet özelliğini kullanarak ekrana yapıştırdım siz aşağıya ne kadar inerseniz inin menü hep yanınızda.Ana sayfada yazıların tamamı çıkıyordu küçük bir php kodu kullanarak yazıların kısa bir bölümünü ana sayfaya yansıttım ve Webim V2
yazıların altına “Devamını Oku” Ve “Kaç Kez Okunmuş” özelliklerini ekledim. Yönetim paneli zaten Osade temasından vardı.Şuan tek sorun logonun yanındaki reklam el ile ekleniyor.Logonun yanındaki reklam eklemek için header.php de belirttiğim alana kodlarınızı koyabilirsiniz.

Temanın Özellikleri

Ziyaretçilere oldukları yeri hatırlatmak için “Navigasyon(Breadcrumbs)” eklendi.
Ziyaretçiler aynı kategoride olan diyer yazılarıda okusun diye “Benzer Yazılar” eklendi
Tasarım daha güzel

Ana sayfada yazıların altına “Kaç Kez Okundu” ve “Devamını Oku” özellikleri eklendi
404 Hata sayfası değiştirildi.
Alt kısıma sayaç ve site analizi eklendi
Tema Seo Uyumlu
Sayfalama eklentisi kullanmanıza gerek yoktur. Temanın kendi sayfalama sistemi bulunmaktadır.
Basit bir admin paneli bulunmaktadır.
Temanın Kullanımı

Ana sayfada yazının kaç kez okunduğunu aktif etmek için WP-PostViews eklentisi gereklidir.
Önemli! Temanın menüsü wp_nav_menu fonksiyonu kullanılarak hazırlanmıştır. WordPress panelinizden Görünüm > Menüler’e girip yeni bir menü oluşturmalısınız. Oluşturduktan sonra sol tarafta bulunan sayfalar bölümünden menüde gözükmesini istediğiniz linkleri belirleyiniz. Linklerinizi sıraya dizdikten sonra link özelliğini açınız “Başlık özelliği” bölümünü lütfen doldurunuz. Doldurmaz iseniz tooltip’inizin içi boş çıkacaktır.

Menü’yü oluşturduktan sonra kaydedin. WordPress’in 3.6 sürümü ile konumlandırma alanı ayrı bir sayfaya taşındı. Üst tarafta bulunan sekmelerden “Konumları düzenle” girin. O sayfada Üst Menümüz adlı menüye oluşturmuş olduğunuz menüyü seçin ve kaydedin.

Alt Kısım (Footer) Daha Yeni

Demo: http://www.pcwebim.com

İndirme Linki: http://yadi.sk/d/yV_Q8MVa8PxFt

Kaynak: http://pcwebim.com/webim-v2-wordpress-temasi/

 

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir