tablet pc alırken nelere dikkat edilmeli

Televizyonda Satılan Tablet Pcler ne Kadar Güvenilir ve Alınırmı ?

Merhaba televizyon severler,

Bildiğiniz gibi evinde veya çocuğunun elinde bir tablet pc olmayan kalmadı neredeyse. Özellikle de son bir yıl içerisinde inanılmaz derecede tablet pc kullanımı artmış derecede. Artık tablet pc satılan yerde neredeyse kalmadı gibi. Normal bir alışveriş mağazasından tutunda, büyük AVM ler ve diğer tekno mağazalara kadar. Neredeyse 20-30 a yakın marka var tablet pclerde.

Yazıma devam etmeden önce, sizlere daha önce yazıp paylaştığım diğer yazılarımı okumanızı tavsiye ediyorum;

http://www.sanalicerik.com/android-tablet-pc-alirken-nelere-dikkat-edilmeli/

http://www.sanalicerik.com/cin-mali-android-isletim-sistemli-tablet-pc-nasil-ve-alinmalimi/

Gelelim konumuza. Bu kadar marka ve çeşit içerisinden birini almamıza yukarıda yazılar umarım yardımcı olur. Tablet pc lerin artık yeni yeni satılmaya başlandığı diğer bi platform ise; televizyon kanalları.

Özellikle yerel yayın yapan ve küçük kanallarda hemen her gün görüyorsunuzdur. 1500 TL değerinde tablet pc sadece 149 TL, veya 1000 TL değerinde ve 500 TL değerinde klavye kılıf hediyesiyle sadece 179 TL gibi piyasada asla bulamayacağınız rakamlara tablet satılmaya çalışılıyor.

Peki gerçekten Televizyonda Satılan Tablet Pcler ne Kadar Güvenilir ve Alınırmı ?

Bence alınır. Neden derseniz, piayada üretilen tüm tablet pc lerin hepsi çin de üretiliyor. İthalatçı firma anlaşıyor fabrikayla 1000-5000-10000 adet ürettiriyor.  Şunu unutmamak gerek kalite farklı illaki olacaktır. Ancak 600 TL gerçekten kaliteli bir ürüne yani tablet pc o kadar para veremeyecek olanlar için ortalama 150 TL değerinde bir tablet pc  ve üstüne üstlük klavye , mouse, kılıf hediyeli bence bulunmaz fırsat.

Alırken şunları aklınızın bir köşesinde bulundurmanızda fayda var. Bu ürünlerin çoğu bence 1000 TL ve üzerinde edecek ürünler değil.

Ancak aldığınız firmanın yeri yurdu bellimidir ? kimdir necidir, garanti şartları, teknik servis desteği nasıldır bunları öğrenmenize fayda var.

Bu fiyatlara bence kaçmaz alınır. Hiç yoktan çocuğunuzu, yeğeninizi, eşinizi sevindirmiş olursunuz.

Paranız varsa tabikide Asus, Apple 😀

 

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

4 yorumlar

  1. Ben bu konuda bence alınmamalı diyorum çünkü ordan şuanki fiyatı 600-700 tl diyorlar ama onlar 100-150 tl ye satıyolar,ben bunun neresine güvenebilirim ki ?

  2. Sınalgıda satılan tabletler bir yana, ünlü mağazalarda satılan tabletler bile sorunlu olabiliyor. Hatta mağazada çalışanlar orada satılan falanca marka tablet almayın bile diyebiliyorlar.

  3. sizlere şukadarını söyleyeyim ölçü olmaz belki ama en azından fikir yürütebilirsiniz yaklaşık beş sene önce gibi büyük bir nalbur firmasının çinden getirdiği elektirikli el aletlerinin bakım onarımını yapıyordum yedek parçalarınıda patron getirmişti yedek parça fiyatları okadar komikti matkabın endüvisi 1 dolar yastıkları 1 dolar bir matkabın en pahalı parçaları yani kaliteye göre parası var çok kalitelisi çok pahalı çin olup herşey kalitesiz değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir