telefon ekranını aktarma
telefon ekranını aktarma

Telefon Ekranı Bilgisayara Nasıl Aktarılır?

Herkese merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere android cihazlar için telefon ekranını bilgisayara nasıl aktarabileceğinizi ve telefonunuzu bilgisayardan nasıl kontrol edebileceğinizi anlatmaya çalıştım, umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur.

Vysor programı hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse vysor programı android işletim sistemli cihazlarda ekran görüntüsünü bilgisayara aktarmaya yarıyor.Ayrıca bilgisayardan da kullanabilmenize imkan sağlıyor. Vysor programı bilgisayar klavyenizi de kullanabilirsiniz yani bilgisayarın klavyesini kullanarak mesajlaşabilirsiniz veya oyun oynayabilirsiniz. Bu Vysor programı sayesinde oyun videoları çekip kaydederek youtubeye video atabilirsiniz. Vysor programı başlangıçta ücretsiz ama 30 dakika kullandıktan sonra sizlere satın alma uyarısı verecektir. Vysor programının pro versiyonuda mevcuttur. Ücretli versiyonu ayda 2,5 TL , yılda 10 TL  ve sınırsız versiyon ise 40 TL dir.

Fakat sizlere ücretsiz Vysor Pro yapmanın nasıl olduğunu da kısaca anlatayım:
öncelikle bilgisayarınızın internet bağlantısını kesin. Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz Vysor-win32.exe yi açıyoruz çıkan uyarılara evet diyoruz. Programı yüklüyoruz ve program açılacaktır sağ üst köşeden açılan programı kapatınız. Daha sonra VysorPro0519Assistant dosyasına giriyoruz Everything.exe yi açıyoruz. Ardından VysorPro.exe yi açıyoruz Everything devreye girecektir karşınıza iki yazı çıkan ve bu iki yazıdan alttakine çift tıkladığınızda işlemleri bitirmiş olacaksınız. Programları kapatın ve masaüstünüze gelen Vysor kısayolunu açınız, buraya kadar işlem atlamadan yapmışsanız programın Vysor Pro olduğunu göreceksiniz.

Not: Site üzerinden illegal dosya paylaşımları yapmadığımız için dosyaları paylaşmadık, gerekli programları isimleri ile birlikte google da arayarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

hafıza güçlendirme

Hafıza Yetersizliği ve Hafızayı Güçlendirmek

Hafıza Yetersizliği ve Hafızayı Güçlendirmek Beynimiz, hücreler aracılığı ile belki de elektrik devreleri şeklinde sürekli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir