Survıvor’da Semih ve Zafer arasında ne yaşandı?

Merhabalar,

Son konseyde Acun Ilıcalı’nın Semih ve Zafer arasında istenmeyen bir olay yaşandığını aktaran açıklamasıyla birlikte gözler bu akşam yayınlanacak olan acil durum konseyini beklemeye başladı.

Daha önce survıvor da gerginlik yaşayan yarışmacıların konseye katılamadıklarını ya da ayrı ayrı yerlerde tutulduklarını sanırım ilk kez duyduk, gördük. Semih’in Gizem Kerimoğlu dışındaki tüm yarışmacılarla arasına bir duvar ördüğünü ve hatta survıvor da ilk kez bir takımın kendi içinde oyunlarda birleşemeyecek kadar birbirinden koptuğunu biliyoruz. Zaman zaman adada ve oyun alanındaki gerginliklerine şahit oluyorduk. Fakat bu sefer yaşananın oldukça ciddi bir temas olduğunu düşünüyoruz.

Bu akşam yayınlanacak bölüm için yayınlanan fragmanda yarışmacıların oldukça telaşlı ve üzgün oldukları görülüyor. Birden bağırışmalar duyduklarını ve şok olduğunu söylüyor Serkay ve Efecan. Muhtemelen Semih ve Zafer adadan uzaklaştırıldıktan sonraki görüntüler bunlar. Ödül oyununda Semih ve Zafer’in olmadığı görülüyor.Gizem Kerimoğlu çok korktuğunu söylüyor.

Bana kalırsa Ütopya dakine benzer görüntüler belkide biraz fazlasını izleyeceğiz bu akşam.Zafer’in kolay tahrik olan bir yarışmacı olduğundan sinirine hakim olamadığını ve Semih’e yumruklar tekmeler salladığını,belki semih’in hastanede bile olabileceğini düşünüyorum. Muhtemelen Semih ya da Zafer belkide ikisi birden diskalifiye olacaklar. İnşallah işin içine pala falan girmemiştir.survivor-semih-ve-zafer-arasinda-gerilim-semih-ve-zafer-elendi-mi

 

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir