nexus-7

Son Seri Nexus7 Temmuzda Piyasada

Tablet kullanımı ülkemizde bile artık çok yaygınlaştı ve Avrupa ve Amerika ülkelerinde genelde herkesin bir tableti var. Google’ın Nexuslarını biliyorsunuzdur, hem telefon hem tablet olarak. Tablet piyasasına da bomba gibi etki yaratmak isteyen Google, herkesin hayali bir tabletle karşımıza çıktı. Henüz kimse resmi bir açıklama yapmadı ama Reuters’ a göre böyle ki, şimdiye kadar pek yenildiği olmamıştır. Bu tableti diğer tabletlerden ayıran en büyük özelliği işlemcisi her halde. Nexus 7’de android yok. Buda android severleri bir hayli üzmüş olsa gerek.

 

Bu mükemmel tableti kısaca tanıtmak gerekirse, uzunluğunun 17,cm olması bekleniyor ve 300 $ satılması hedefleniyor. Tablet en çok inceliği ile dikkat çekiyor. Yine tahmini olarak bu tabletin 8 milyon adet satılması bekleniyor.

 

Şimdilik elimizdekiler böyle, önümüzdeki aylarda resmi bir açıklama elbet çıkar. Herkes merakla beklerken yeni tablet ve telefonlar çıkmakta. Uzun zamandır sessiz duran Apple’dan yeni bir atak olası.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

telefon ekranını aktarma

Telefon Ekranı Bilgisayara Nasıl Aktarılır?

Herkese merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere android cihazlar için telefon ekranını bilgisayara nasıl aktarabileceğinizi ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir