Sıra Bulucu Kullanmak İşinizi Çok Kolaylaştıracak

Günümüzde her gün yeni siteler hayatımıza girmektedir. Bu kadar sitenin açılmasının sebebi tabii ki çağımızla alakalıdır. Günümüzde her şeyi internet üzerinden hallediyoruz ve meraklarımızı internet siteleri üzerinden gideriyoruz. Bu yüzden bu sitelere olan ihtiyacımız yani talep artmış durumda, bu talebi karşılamak içinde her gün yeni siteler açılmakta. Yeni bir site oluşturan birisi için en büyük soru işareti ise oluştur. Bu soru işaretini gidermenin en kolay yolu ise sıra bulucu kullanmak olacaktır. Bu sayede ben nerede görünüyorum diye kolayca görünebilirsiniz. Unutmamak gerekir ki hangi noktada göründüğünüz çok önem taşır çünkü insanlar genelde bu sıralara göre okumalarını yapar. Sizlerin de hedefi gelebileceği en üst konuma gelmek olacaktır. Bunu yapmak için de tabi kendinize hedefler belirlemeli ve o hedefleri izlemelisiniz. Bunun içinde sıranızı bilmek ve buna da fazla vakit harcamamanız gerekli. Haliyle bu araçları kullanmak site sahipleri için oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Siteleri geliştirmek için atılacak çoğu adım sitenin konumuna göre değişiyor.

Site Sıra Bulucu Vakit Kazandırır

Özellikle yeni site kurmuş çoğu kişi konumunu merak eder, yeni bir iş yapmanın heyecanı ile sitesini aramaya koyulur ancak arama sonuçlarını bir bir geçtiği halde kendisini bulamaz. Bunun sebebi sitesinin daha yeni kurulması ve bu yüzden geri sıralarda olmasıdır. Bu yeni site sahibinin şevkini kırabilir. Bu uğraş yerine site sıra bulucu kullanmak daha kazançlı olacaktır. Böylece nerede olduğunuzu hiç vakit kaybetmeden bulabilir ve bunu sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Google’da Kaçıncı Sıradayım Sorusunun Cevabını Düşünün

Sitenizin kaçıncı sırada olduğunu araştırdınız ve en çok kullanılan arama motorunda sıranızı buldunuz. Bunun üzerine neden bu sırada olduğunuzu düşünün. Bu sırada olmanızın sebebi sitenizdeki aksaklıklar mı yoksa yazılarınızdan mı kaynaklı? Kaçıncı sırada olduğunuza göre vereceğiniz cevaplar ve yapmanız gerekenler değişecektir. Bundan dolayı ortaya çıkan sıranıza göre yapacağınız çalışmalar değişecektir. Siteniz çok gerilerdeyse küçük şeyler yaparak bile yükseltebilirsiniz ancak yeteri kadar öndeyse daha detaylı düşünmeniz gerekecektir.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir