Siemens Özel Teknik Servis Hizmeti

Siemens teknik servis firması olarak müşterilerimizin Siemens markasına olan güvenini tazeleyerek sizlere kaliteli bir servis hizmeti sunma amacındayız. Siemens teknik servis yalnızca servis değil sizlerin sorularını yanıtlayan ve pratik çözüm üreten danışma merkezi olarak da sizlerin yanında yer alıyor. Bizleri günün her saati arayarak kullandığınız ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve sorunlar hakkında bizlere danışabilirsiniz. Günlük hayatta en büyük yardımcılarınız olan beyaz eşyalar ve diğer teknolojik ürünlerin servis ve bakım işlemlerinde teknik servisimiz daima yanınızda yer alıyor. Pratik çözüm önerileri ve alanında uzman personeli sayesinde sizlere sağlıklı servis hizmeti sunuyor.

Özel İstanbul Siemens Servis Merkezi

Siemens marka tüm ürünlerinizi model ayırt etmeksizin servis ve bakıma alan firmamız, kullanım konusunda da sizlere daima yardımcı oluyor. Olumlu imaj yaratabilmek adına siz değerli müşterilerimizin görüşleri ve fikirleri doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyor. Müşteri memnuniyeti parolası ile çıktığımız bu zorlu yolda sizler sayesinde lider olmayı ve bu noktalara gelmeyi başardık… Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına, personelimizi en iyi şekilde eğitiyor ve yetiştiriyoruz. Alanında uzman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyor bunun sonucu olarak da verimli işler ortaya çıkarıyoruz.

İşçiliğimize fazlasıyla güvenmekteyiz. Servis işlemlerinin sonunda gün sonu değerlendirmelerimizi toplantılarımız sayesinde gerçekleştiriyor ve olumlu olumsuz fikir alış verişinde bulunmayı ihmal etmiyoruz. Oluşturacağınız arıza kaydı sonrasında ekiplerimiz hızlı bir şekilde harekete geçiyor ve sizlere ulaşıyor. Arıza konusunda sizlere gerekli bilgi sunulduktan sonra fiyat bildiriliyor, eğer uygun görürseniz servis işlemi başlatılıyor.

Parça değişimlerinde firmamız 1 yıl parça garanti hizmeti sunuyor ve bu aşamada asla yan sanayi ürün kullanmıyor. Sizler de bir başka servis ile çalışıyorsanız yan sanayi ürün kullanımına izin vermeyin. Yan sanayi ürünler ya da parçalar kullandığınız makineye zarar verir ve performansını olumsuz etkiler.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Gebze’nin Her Noktasına Aynı Gün Protherm Servisi

Çağımızda ulaştığımız yaşam standartlarını sağlayan pek çok mühendislik ve teknoloji harikası bulunuyor. Artık birer vazgeçilmez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir