sevgililer günü sürprizleri

Sevgililer Günü Sürprizleri

Sevgililer Günü‘nün gelmesine sayılı günler kaldı. Sevginin değeri artık maalesef ki böyle günlerle ölçülüyor. Biz de sizlere böyle günler için yapılabilecek sürprizleri derledik. Eğer hala aklınız da bir şey yok ise bu yazı tam da size göre.

Erkeklere nazaran kadınlar sürprizlere ve böyle günlere daha çok önem ve değer verirler. Kız arkadaşınıza veya eşinize bir sevgililer günü sürprizi hazırlamak artık daha zevkli hala gelecek. Boş bir odayı balonlarla süsleyebilirsiniz. Şimdiler de her yer de bulabileceğiniz uçan balonları dilediğiniz şekle göre odaya bırakabilirsiniz. Zaten balonlar tavana kadar gideceklerdir. Uçlarına kurdele vasıtası ile resimlerinizi veya birbirinize söylediğiniz özel sözcükleri yazabilir, asabilirsiniz. Bu arada odayı süslemek, dizayn etmek tamamen size kalmış. Konu sevgililer günü ise mumların gücü tartışılmaz. İsteğinize göre hazırladığınız odaya giderken, yolun kenarlarına koyacağınız mumlar aşkınızı da alevlendirecektir. Ne kadar yoğun mum olursa o kadar iyi diyebiliriz.

Kadınlar hediyelere de oldukça fazla değer verirler. Küçük ama bir kaç tane aldığınız hediyeleri bir kutuya koyarak, kutunun içine biraz çikolata biraz çiçek atarak yapacağınız bu küçük hediye sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Bunların dışında çizim kabiliyetiniz var ise sevgilinizin resmini çizip ona hediye etmek unutamayacağı bir sürpriz olacaktır.

Romantik bir yemek de ayarlayabilirsiniz. Sadece ikinizin olduğu bir yer. Her yer kırmızı güllerle bezenmiş, belki de boğaza karşı bir restorandasınız. Keman eşliğin de yediğiniz o yemek size ve sevgilinize büyük bir mutluluk katacaktır.

Sevgilinizden uzaklaştığınızı veya uzun zamandır ayrı kaldığınızı düşünüyorsanız, maddi durumunuz da iyiyse güzel bir otelde bir oda ayırtın ve baş başa güzel bir gece geçirin.

Eğer sevgiliniz erkek ise tartışmasız yapabileceğiniz en iyi sürpriz evde baş başa olmaktır. Güzelce hazırlanıp, elinizle yaptığınız yiyecekleri şahane sofranıza yerleştirdikten sonra etrafı süsleyebilirsiniz. Erkekler dışarı çıkmaktan ziyade evde durmayı sevdikleri için bence gayet hoş bir sürpriz olacaktır. Çeşitli şekillerde bu özel geceyi değerlendirebilirsiniz. Biraz da sevgilinizi tanıyorsanız ve nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını biliyorsanız, işin ikinci kısmını da halletmişsiniz demektir.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir