senin bankan nedir

Senin Bankan Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Bu yazımız bir Kuveyt Türk Bankası iştiraki olan senin bankan ile ilgili olacaktır. Yani kısacası bu yazıda senin bankan nedir, özellikleri nelerdir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Senin bankan ile ilgili bilgi vermeden önce Kuveyt Türk Bankası hakkında biraz bilgi verelim.
Kuveyt Türk Bankası 31 Mart 1989 yılında kurulmuş bir katılım bankasıdır. Oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olan banka, dinamik kurumsal yönetimiyle, müşterilerine sunduğu yenilikçi hizmetleriyle katılım bankacılığının önde gelen hizmet sağlayacılarından biridir. Müşteri odaklı olan banka teknolojiyi de en iyi kullanan bankalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Senin Bankan Nedir

Senin bankan, faizsiz, dijital ve şubesiz bankacılık platformudur. Yani kısacası Kuveyt Türk Bankası tarafından müşterilerine sunulan dijital, masrafsız ve şubesiz bankacılık uygulamasıdır.
Bünyesinde oldukça güzel özellikler barından Senin Bankan, gerek yaptıkları kampanyalar olsun, gerek yenilikçi yönüyle olsun oldukça güzel ve faydalı bir bankacılık uygulamasıdır. Özelliklerini bir liste halinde sizlerle paylaşmak istiyorum.senin bankan özellikleri

Senin Bankan Özellikleri

a. Senin Bankan’da hiç bir şekilde hesap işletim ücreti yoktur.
b. Senin Bankan’da havale ve EFT işlemleri tamamen ücretsizdir.
c. Senin Bankan müşterileri tüm banka ATM’leriden ayda 3 defa ücretsiz bir şekilde para çekebilirler.
d. Senin Bankan müşterileri yıl boyunca yapılan ve oldukça ses getiren kampanyalardan yararlanabiliyorlar.
e. Senin Bankanlılar haftanın beş günü avantajlı kurlar ile döviz ve kıymetli maden işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.
Yukarıda verdiğim bütün bu özellikleri bir araya getirdiğimizde gerçekten de müşteri odaklı olan bir sistem olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

finansbank enpara güvenilir mi

Finansbank Enpara Güvenilir mi

Finansbank enpara güvenilir mi? Bu yazıyı okuma ihtiyacı duymuşsan eğer belli ki sende ilk başta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir