Sarıyer Electrolux Teknik Servisi

Electrolux her zaman büyüyen yapısı ve tüketici talepleri doğrultusunda şekillenen beyaz eşya teknolojisi gelişimi ile tüketici ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunuyor. Türkiye pazarında da en büyük paya sahip olan Electrolux’un bölgesel talepleri doğrultusunda ortağı pozisyonunda satış sonrası hizmetleri sunan Electrolux Servisi, her zaman gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, Electrolux markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılan sorunlara yönelik olarak hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor.

1.sınıf teknolojiye sahip olan Electrolux markalı beyaz eşya ürünleri için her zaman uygun düzeyde teknolojik altyapıda servis desteği sunulması gerekliliğinin bilincinde hizmetlerini şekillendirerek, beyaz eşya ürünlerinin yeniden ilk günkü performansında kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Electrolux Servis Sarıyer, bölgesel düzeyde temsilciliğini yaptığı markanın hizmet anlayışı ve kalite standartlarını müşterilerine en etkin biçimde hissettiriyor.

Firmamız en yeni beyaz eşya teknolojileri gelişmelerini ve haberlerini yakından takip ederek, Electrolux’un en ileri teknolojisine sahip olan beyaz eşya ürünlerinde dahi tüketiciyi mağduriyetten kurtaracak ve son derece kaliteli hizmet yapısından yararlanabilmesine yardımcı olacak bir hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet veriyor. Electrolux Teknik Servis merkezi, bu alandaki uzun süreli deneyim ve bilgi birikimiyle müşterilerinin Electrolux beyaz eşya ürünlerindeki tüm istek ve ihtiyaçları için hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır ki bu kaliteli hizmet standartlarından yararlanabilmek için haftanın her günü çağrı 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir