Samsung-SCH-W789

Samsung’dan katlanabilen çift ekranlı telefon!

Samsung’dan katlanabilen çift ekranlı telefon!

Samsung telefon ve teknoloji şirketi son yıllardır cep telefonları arasında görmediğimiz katlanabilir bir telefonu Çin’de satışa koymaya hazırlanıyor. Lakin telefon ABD ve Avrupa’da satışı olup olmayacağı hakkında hiç bilgi verilmedi.

Samsung, düşük maliyetti ve düşük fiyata satılan akıllı telefon piyasasını ele geçirmeyi planladığı Çin’de çift ekranı bulunan ve katlanabilen bir telefonu halka sundu. Bu telefona Hennessey adı verildi.

Model adı olarak  SCH-W789 olarak belirlenen telefon 2 adet 3.3 inç yani 8.3 cm genişliğinde ekrana sahip. Ekran çözünürlüğü biraz az olsada 320×480 pikseldir.

Samsung-SCH-W789
Samsung-SCH-W789

İşlemci olarak 1.2 Ghz hızında ve dört çekirdeği bulunan Hennessey arka kapağında 5 megapiksel gücünde kamerası vardır. Ram olarak 1 Gb sahip olan telefon işlemcisiyle birlikte  harika çalışım kapasitesi sahiptir. Cihaz mobil iletişimlerden CDMA ve Gsm’I tam olarak destekliyor.

Gelen açıklamalara gore ucuz olmayacağını belirtten yetkililer neredeyse 1.500 dolar civarında olacağını ve küçük işletmelere satışı açılmayacağını belirtti. Telefon kullanıcıları böyle bir telefon istediklerini ve android işletim sistemi ile daha güçlü bir telefon yaptılar. Şekil değiştirme özelliği ile insanların ilgisini çekti.

Yapılan her alışveriş bu telefonun popülerliği artıracak. Artan telefon ile piyasa bu tip telefonlar yer alacak.

Artık büyük ve geniş ekranlı telefonlar değil de şekil değiştirebilen ve kıvrılıp kıralabilen telefonlar pazarda yerini alacak.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

huawei y9 prime

Huawei Y9 Prime 2019 Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

Huawei Y9 Prime 2019 Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı Geçtiğimiz günlerde Türkiye ye giriş yapan …

2 yorumlar

  1. Türkiye’ye satışı varmıdır. Bilgi verilmemiş ama varmı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir