Reyting Rekorları Kıran Türk Dizileri

Milyonları ekranlara kilitlemeyi başaran Türk dizileri her hafta merak uyandırıcı hikaye ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bir Zamanlar Çukurova’da ATV ekranlarında dram ve aşk kategorisinde yer alan yönetmeninin Murat Saraçoğlu yapımcısının ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın olduğu sıradışı bir aşk öyküsü anlatılıyor. dizi izle kategorisinde şimdiye kadar Çukurova’nın farklı bir şekilde anlatıldığını hissedeceğiniz Bir Zamanlar Çukurova Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek gibi başarılı oyuncuların hayat verdiği karakterler etrafında dönüyor. Dizide 1970’li yılların Adana’sı anlatılıyor. Hiç hesapta yokken birbirine aşık olan Züleyha ile Yılmaz, Hünkar Yaman’ın oyunu ile bambaşka bir hikayede kendilerini buluyor. Züleyha hiç sevmediği Demir ile evlenmek zorunda kalıyor. Yılmaz ise hapisten çıkınca Züleyha’yı aklımdan çıkardığını zannetse de yıllar sonra eski aşkı için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Aile Tadında İzlenebilecek Diziler

7’den 70’e herkesin hayranlıkla izleyeceği komedi tadında bir yapım olan Jet Sosyete Puhu TV’de seyircilerin karşısına çıkıyor. Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide sosyete hikayesi mahalle tadında seyircilere yansıtılmış. İlk olarak 2018 yılında Star TV’de yayın hayatına başlayan dizi ilerleyen günlerde Puhu TV’de seyircileri ile buluştu. yerli dizi kategorisinde komedi tadında bir arayış içerisinde iseniz Jet Sosyete tam size göre. Senaristinin Gülse Birsel yönetmenin ise Hakan Algül olduğu dizinin tüm müziklerini Cenk Durmazel yapıyor. Bu sıradışı diziyi izlerken mutlaka kendinizden bir şeyler bulacağınıza eminiz.

Başarılı Oyuncuların Muhteşem Performansları

Yıllardır Türk dizilerinde başarılı oyuncular muhteşem performanslarıyla göz dolduruyor. Milyonları kendine hayran bırakan Öğretmen dizisi de başarılı oyuncu kadrosuyla dizi izle kategorisinde muhteşem bir dram öyküsünün anlatıldığı yapıtlardan sadece biri. Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhan Keskin gibi oyuncuların yer aldığı dizide bir öğretmenin unutulmaz hikayesi anlatılıyor. Esasında fizik öğretmeni olan Akif Erdem, İlker Kaleli’nin hayat verdiği bir karakter. Küçükkapı Lisesi’nde fizik öğretmeni olarak görev yapan Akif Erdem öğrencilerinin durumu üzerine ders anlatma yöntemini değiştirir ve pozitif bilimlerin yanında insanlık dersinin verilmesi gerektiği üzerine oldukça düşünür. Akif öğretmen ülkenin kurtuluşunun sadece doğruyu söylemek olduğunu çocuklara anlatmakla kalmayıp ders esnasında öğrencilerle keyifli zamanlar geçirmek ve onların hayatlarında yol gösterici olabilmek için büyük fedakarlıklar yapmaktadır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Fox ekranlarında bambaşka hikayeler izleyicileri bekliyor olacak.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir