Online Diyet Fiyatları

Online diyet, son günlerde fazla kilolarından hem sağlık hem görünüm açısındna rahatsız olan kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Özellikle yoğun iş temposu ve hareketli yaşam biçimi çoğu zaman bir diyetisyene gitmek için vakit ayırmayı zor bir hale getirebilmektedir. Böyle zaman sorunu yaşayan kişiler için online diyet, fazla kilolardan kurtulmak için bir çözüm yolu olurken aynı zamanda tempolu yaşam tarzlarında zamandan tasarruf da sağlamaktadır.

Diyetisyene gitmek için zamanı olmayan kişiler, online diyete başvurarak kendilerine özel olarak hazırlanan diyet programı ile beslenme biçimini düzene sokarak fazla kilolarından kurtulabilir. Burada irade ve istikrar önemldir. Kişinin iradesini kontrol etmek için belirli zamanlarda online diyet listesini hazırlayan uzman diyetisyen tarafından birebir online diyet takibi yapılmaktadır.

Online Diyet Nedir? Nasıl Yapılır?

Online diyet, uzman bir diyetisyenin kişiye özel diyet programını online olarak whatsapp ve benzeri gibi sosyal medya aracılığı ile hazırladığı diyet programıdır. Fazla kilolarındna kurtulmak isteyen ancak diyetisyene gitmek için ayıracak vakti olmayan kişiler için online diyet hizmeti son dönemlerde popüler hale gelmiştir.
Online diyeti hazırlayacak olan uzman diyetisyen, programı hazırlamadan önce kişinin tüm kan tahlili ve kan sayımlarının sonuçları ile yaş, kilo, boy ve cinsiyet bilgilerini alır. Bu bilgiler ışığında kişinin sağlığına ve fizyolojik yapısına uygun kişiye özel diyet programını online olarak hazırlar ve gönderir. Online diyet paketinin kapsamına göre uzman diyetisyen, haftada 1 ya da birkaç kez online görüşme gerçekleştirerek birebir diyet takibi yapar.

Online Diyet Ücretleri

Online diyet ücretleri hakkında kesin bir fiyat ya da fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Online diyeti hazırlayacak olan uzman diyetisyen, seçilen online diyet paketi gibi etkenler ücretlerin değişkenlik göstermesinde doğrudan etkilidir. Onlne diyet alacak olan kişinin fazla kilosunun ne kadar olduğu, fizyolojik yapısı ve uzman diyetisyen tarafından belirlenmiş online diyet paketlerinden hangisini seçtiği önemlidir.

Diyetisyen tarafından oluşturulan her paketin görüşme ve benzeri gibi birçok farklı ayrıntıları vardır. Bu paketlerin her birisi farklı ücretlere tabii tutulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Askipo’yu ziyaret edebilirsiniz. Site adresi: https://www.askipo.com/

Hakkında: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir