Güncel

Mikrofiber Nedir? Nerelerde Kullanılır?

  Güncel    29 Nisan 2014
1 Yorum

Merhabalar,

Mikrofiber çok ince iplerden yapılan bir dokuma türüdür. İz bırakmadan temizleyen bezlerin ve ısı geçirmeyen kumaşların yapımında kullanılır.

Mikrofiber bezler polyemid ve polyester elyafın çekilerek inceltilmesiyle elde edilir. Leke tutmaz ve görünüşü kadifeye benzer.

Mikrofiber bezler diğer temizlik bezlerine göre 10 kata kadar daha fazla sıvıyı ve kiri emer. Çizilme yapmaz ve iz bırakmaz.

Evinizde astımlı bir hastanız ya da küçük çocuğunuz varsa temizlikte mutlaka mikrofiber bez kullanmanız yararınıza olacaktır.

Hafif nemlendirildikten sonra bile her türlü ev eşyasının tozunun alınmasında ve temizlenmesinde herhangi bir temizleyici ürün uygulamadan kullanabilirsiniz.

Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir ve ütülenmez.

Oto yıkamada, banyoda  lavoba ,yer, küvet, seramikler, mutfakta tezgah, masa, evye, armatür,ocak, dolaplar, pencereler, aynalar,

parke, pvc, mermer ve tüm sert zeminler, televizyon, bilgisayar temizliğinde kullanılır.

mikrofiber bez

 

157 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)

 • merhaba Yazar

  hocam merhabalar; siteniz safir teması gibi geldi, nette dolaşırken fark ettim bir kaç css sorunum oluştu,
  gri menüde yer alan yere ben 5 ten fazla menü sığdıramıyorum ayrıca onun altında oluşturduğunuz bir kaç menüde gayet güel görünüyor,
  siteyi gayet hoş dizayn etmişsiniz, temanız benim temanın çok benzeri eğer vakit ayırırda konuşalabilirsek memnun olurum,

  http://www.baymuhendis.com web adresim.

  efsunn@gmail.com

  ARA