microsoft launcher

Microsoft Launcher Detaylı İnceleme

Microsoft şirketinin android için çıkardığı microsoft launcher sahip olduğu özellikler, kullanım kolaylığı ve çok fazla özelleştiriliyor olması sebebiyle oldukça rağbet gören ve çok fazla sayıda indirilebilen bir başlatıcı konumundadır. Bunun yanında microsoft gibi dünyada bilinen bir şirketin bu launcherı piyasaya sürmüş olması aslında onun güvenilir bir uygulama olduğunu da gösteriyor.

Microsoft Launcher Nasıl Yüklenir?

Birçok launcher uygulaması gibi bu launcher uygulamasının kurulumu da oldukça basittir. İlk olarak Google Play Store’da arama bölümüne microsoft launcher yazıyor ve karşınıza çıkan uygulamayı indiriyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra çok basit birkaç adımda kurulumunu yapıyor ve varsayılan başlatıcı olarak ayarlıyorsunuz. Bundan sonrası artık sizin kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre başlatıcıyı ayarlamak kalıyor..

Microsoft Launcher Özellikleri Nelerdir?

Şimdi de microsoft launcher ile ilgili önemli özellikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bana göre en önemli özelliği siz bu launcherı kurduktan sonra hızlı ve akıcı olduğu gibi bu hız ve akıcılığın hep devam ediyor olması. Bu çok önemli bir olay. Çünkü her launcher bu hız ve akıcılığını devam ettiremeyebiliyor. Bunda hız ve akıcılık adına herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Güzel olan diğer bir özelliği ise ekranınızın görünümünü, duvar kağıdını,temaları, tema rengini, simge paketlerini, hareketleri ve daha birçok şeyi özelleştirebiliyor ve telefonunuza bambaşka bir görünüm kazandırabiliyorsunuz.  Güzellikleri bunlarla sınırlı değil elbet. Kişiselleştirilmiş akış ile haberleri, takvim etkinliklerini, belgeleri, kişileri ve diğer birçok şeyi akışınıza getirip düzenleyerek hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Yine microsoft hesabınızı bağlayarak çektiğiniz fotoğrafları, office belgelerinizi çok kolay bir şekilde görebilir ve düzenleyebilirsiniz.  Kapsamlı hareket özelleştirme sayesinde iki kez dokunarak telefonunuzu kilitleyebilir, kaydırarak arama yapabilir ve daha birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

Özellikle androidone programı üyesi telefonlarda çok daha stabil ve akıcı çalışmaktadır. Ben xiaomi mi a2 lite kullanan birisi olarak microsoft launcher kullandım ve çok memnun kaldım.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …