Makaslı Platform Hizmeti

Lifting ve ürünlerin taşınması üzerine 30 yıldır hizmet veren Miles Şirketler Grubu, eğitimli ve uzman ekipleri ile modern üretimler yapar. Makaslı platform da bu kapsamda gurur duyduğumuz imalatlarımız arasındadır ve iki farklı modelde sunulur. Firmamızca sunulan diğer hizmetlerden bazıları şöyledir;

 1. Tüp transfer kamyonu
 2. Acil çıkış bağlantı kapakları
 3. Tünel bakım aracı
 4. Sepetli vinç
 5. Araç içi lift
 6. Engelli lifti
 7. Makaslı platform
 8. Yük lifti
 9. Hidrolik rampa
 10. Kamyon kuyruk lifti

Makaslı platformlarımız veya farklı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Hizmet öncesi ve sonrası, 7 gün 24 saat aktif hatlarımızdan yararlanarak sorularınızı iletebilirsiniz. Ürünlerimizin tümü uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Makaslı Platform Modeli

Firmamız imal ettiği makaslı platform ürünleri farklı modeller halinde size sunar. Bunlar madde madde şöyledir;

 1. Üç Makaslı Platform – Miles 1023
 2. Özel Üretim Makaslı Platform – Miles 1029
 3. Tek Makaslı Platform – Miles 1021
 4. Çift Makaslı Platform – Miles 1022

Tüm modellerimiz 500 ile 5000 kilogram arasında güvenli bir aktarım yapmanızı sağlar. Kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Avrupa Makine Direktifleri kapsamında üretilmekte olup, CE sertifikasına sahiptir.

Farklı modellerimiz arasından tercih yapmada zorlanıyorsanız, bizimle irtibata geçerek ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konveyorlu Makaslı Platform Modeli

Konveyorlu makaslı platform tek model halinde üretilir. Miles 1024 olup, 300 ve 7000 kilogram arasında kaldırma kapasitesi vardır. Daha ağır taşıma yapan işletmeler için uygun bir yapısı vardır. Kuyu ölçüleri 2400 X 4100 olup, motor besleme voltajı 220 / 380’dir. Motor çalışması 1,5 ile 24 kW arasındadır ve seyir mesafesi 0’dan 5000’e kadardır.

Yükü dikey doğrultuda kaldıran ürünümüz, yatay bir şekilde istenilen noktaya götürür. Taşıma esnasında güvenlik önlemleri konveyör ile yerine getirilir. Üretimimiz Avrupa Makine Direktiflerine uygun olup, CE sertifikasına sahiptir. Gelişmiş teknolojisi ve kompakt tasarımı sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Endüstrinin farklı kollarında, depolarda ya da hava alanlarında tercih edilir.

Site adresi: http://www.mileslift.com/

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Gebze’nin Her Noktasına Aynı Gün Protherm Servisi

Çağımızda ulaştığımız yaşam standartlarını sağlayan pek çok mühendislik ve teknoloji harikası bulunuyor. Artık birer vazgeçilmez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir