İstanbul TEKA Teknik Servis Merkezi

Her gün ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve evinizde yeni olanaklar ortaya koyarak size yardımcı olacak yeni çözümler meydana getirmek için çalışan Teka markasının temelinde ve değerlerinde, kalite, teknoloji ve inovasyon bulunmaktadır. Teka ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır. Çok uzun senelik bir geçmişin ardından günümüzde Teka, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Markanın en sevilen ürünlerinden biri olan bulaşık makinelerinin oldukça geniş modelleri ile siz kullanıcılarının tercihine sunulmaktadır.

Bulaşık makinesi gibi çok kullanılan bir elektronik eşyanın arıza çıkarması kaçınılmaz olduğu için Teka markasına ait bu arızaları çözecek birçok noktada teknik servis bulunur. Fakat asıl mesele işini düzgün yapan ve kaliteli hizmet veren teknik servisi bulmaktır. İstanbul Teka Servis adındaki özel teknik servis firması tam da bu özelliklere sahip. Sadece arıza durumunda değil, bunun yanında bakım ve montaj gibi hizmetler veren Teka Servis İstanbul, güler yüzlü ve alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Teka markasına ait bulaşık makinenizde arıza bildirimlerini 444 78 56 numaralı telefondan firmaya ulaşarak arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik ekip adresinize gelip, önce arızayı evinizde gidermeyi deneyecek, büyük bir arıza ise kendi yerlerine götürüp, onarımı gerçekleştirdikten sonra tekrar evinize getireceklerdir. Gönül rahatlığıyla TEKA Servis Çekmeköy merkezine güvenebilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir