İstanbul AİRFEL Servis Telefonu : 444 78 56

Teknolojik gelişmelerin hızla ilerlediği günümüzde birçok ürün piyasaya çıkıyor ve bu ürünler günlük hayatımızı kolaylaştırıyor. Bunlardan bir tanesi de klimalar. Artık yalnızca yaz aylarında değil her mevsim evlerimizin ve işyerlerimizin ihtiyacı olan klimalar sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Airfel Servis İstanbul ailesi olarak Airfel marka klimalarınız için profesyonel hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörün açıklarını ve eksiklerini detaylı bir şekilde araştırıp sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Diğer firmalara nazaran müşterilerimize daha fazla önem veriyor ve olumlu olumsuz tüm eleştirilerinizi fazlasıyla önemsiyoruz.

Özel Airfel Servis TEL : 444 78 56

Sizlerin yorumları bizim gelişmemize ve eksiklerimizi fark etmemize yardımcı oluyor. Bünyemizde çalışan personelimiz üniversite mezunu olup, yıllardır bu ekipte yer alan kemik kadrodan oluşuyor. Kadromuzu bozma niyetinde değiliz aksine bu kadroya takviyeler yaparak daha da güçlenmesini sağlıyoruz. Son teknoloji ile donatılmış olan gezici araçlarımız servis işlemleri sırasında personelimize fazlasıyla yardımcı oluyor.

Zamana önem veriyoruz ve hiçbir şekilde sizlerin de zamanını çalmıyoruz. Güven ilkesine bağlı olarak parça değişim işlemlerinde 1 yıl garanti hizmeti sunuyoruz. 7 gün 24 saat güleryüzlü hizmeti ile telefon başında siz değerli müşterilerini ağırlayan çağrı merkezi ekiplerimize gerekli bilgileri vererek servis talebinizi oluşturabilir ve uygun saati vererek randevunuzu alabilirsiniz. Size en uygun saat hangisiyse o saatler içerisinde evlerinize konuk oluyor ve servis işlemlerine başlıyoruz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir