İş Bankasından İninal Karta Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  Finans    16 Nisan 2019
Yorum Yok

Bir ön ödemeli kart olan ininal karta farklı şekilde para yükleyebiliyorsunuz. Bu yazımızda ininal kart iş bankası para yükleme konusunu ele alacağız. Çok basit birkaç adımda İş Bankası’ndan ininal karta para yükleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını detaylı olarak aşağıda belirteceğim. Bu anlatacağım adımlara göre giderseniz çok kısa bir zamanda para yükleme işlemini yapabilirsiniz. ininal kart iş bankası para yükleme

İl adım olarak İş Bankası sanal bankacılık şubesine giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra EFT menüsünden tanımsız hesabı seçiyorsunuz. Paranın yatacağı hesap menüsünden göndereceğiniz banka kodu olarak İNG Bankası, şubesini ise İstanbul altındaki genel müdürlük olarak seçiyorsunuz. Banka kodunu 99, şube kodunu ise 1 olarak ayarlayın. parayı göndermek istediğiniz ininal kart sahibinin adını ve soyadını yazın. Alıcı hesap noya göndermek istediğiniz ininal kartın ön yüzünde yer alan 16 haneli rakamları yazıyorsunuz. Aktarmak istediğiniz miktar kısmına da yüklemek istediğiniz tutarı girin ve açıklama kısmını doldurun. Devam tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkacak yeni sayfada bilgileri son bir kez kontrol ettikten sonra onayla tuşuna basın.

Önemli : İninal kartta tek seferde gönderi limiti 300 TL’dir.

Yukarıda yer alan bütün anlatılanları harfiyen yaptıysanız iş bankası ininal karta para yükleme işlemini doğru bir şekilde yapmışsınız demektir.

9 okunma

Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.