instagram hesap silme kalıcı

İnstagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme

İnstagram en çok kullanılan sosyal ağ hesaplarından biridir. İnsanlar kullandıkları instagram hesaplarını bazı nedenlerden dolayı kapatmak isteyebiliyorlar. İnstagram hesabını kalıcı olarak silmenin çok basit birkaç adımı var. Bu yazımızda instagram hesabını tamamen silme olayını ele alacağız. Aslında anlatacağım işlem instagram hesap silme linki olarak geçiyor. Detayları aşağıda paylaşacağım. Tam detaylarına girmeden önce dikkate almanızı istediğim bir nokta var.  Hesabınızı tamamen silmeden önce şunu kesinlikle  hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum. Yapacağınız işlemin hiç bir şekilde geri dönüşü yoktur. Yani siz hesabınızı sildikten sonra pişman olup tekrar hesabınızı geri almak isteseniz dahi o hesabı geri alamazsınız. Uyarımızı da yaptıktan sonra instagram hesap silme aşamalarına geçelim.

İnstagram hesabını tamamen silmek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra instagram hesabımı sil bağlantısına tıklıyoruz. Bu işlemi maalesef uygulama üzerinde yapamıyoruz. Bunu yapmak için bir tarayıcıdan hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Yukarıda verdiğim linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada şöyle bir mesaj göreceksiniz.

Merhaba Sanal İçerik,

Hesabını silmek istediğini duyduğumuz için üzgünüz.

Sadece ara vermek istiyorsan, bunu yerine istediğin zaman instagram hesabını geçici olarak kapatabilirsin.

Karşımıza çıkan metnin hemen altında Hesabını neden siliyorsun? sorusunu göreceksiniz. Soruya seçeneklerden herhangi birini seçtikten sonra alt tarafta hesabımı kalıcı olarak sil butonunu aktif getirebileceksiniz.  İnstagram sizden devam etmeniz için şifrenizi tekrar girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girdikten sonra hesabımı kalıcı olarak sil butonuna basıp hesabınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

İnstagram hesabını kalıcı olarak silme işlemini anlattığımız yazımızın sonuna geldik. Konu altına yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

wordpress klasik yazı editörüne nasıl dönülür

WordPress Eski Yazı Ekleme Editörüne Nasıl Dönülür?

WordPress Eski Yazı Ekleme Editörüne Nasıl Dönülür? WordPress, her geçen gün yeni bir sürümle karşımızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir