ininal sanal kart ekleme

İninal Sanal Kart Nasıl Oluşturulur

Son yıllarda hayatımıza giren en güzel yeniliklerden biri de hiç şüphesiz ininal kart gibi bir ön ödemeli sistemin piyasaya çıkmış olmasıdır. Çünkü gerçekten bu önemli bir ihtiyaçtı ve ininal kart bu ihtiyacı oldukça güzel gideriyor. Zira insanları kağıt para taşıma derdinden kurtardığı gibi birçok yerde alışveriş yapacağınız oldukça geniş ağı var.  Bu yazımızda ininal sanal kart oluşturma konusunu ele alacağız. Dilimiz döndüğünce…

İninal sanal kart oluşturabilmeniz için ininal cüzdan uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor.  Uygulamayı indirip bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra kart işlemleri bölümünden ininal kart ekle seçeneğini tıklayın. Tıkladıktan sonra istediğiniz bir karı seçip sanal kartınızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sanal kartı bir tek internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

İninal sanal kart ekleme konusu ile alakalı yazdığımız bu yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Konu ile alakalı sormak istediklerinizi veya bizimle paylaşmak istediklerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

ininal kart iş bankası para yükleme

İş Bankasından İninal Karta Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Bir ön ödemeli kart olan ininal karta farklı şekilde para yükleyebiliyorsunuz. Bu yazımızda ininal kart …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir