ininal-sanal-kart-silme

İninal Sanal Kart Nasıl İptal Edilir

Sanal içerik ekibi olarak bu yazımızda ininal sanal kart nasıl iptal edilir ile ilgili olup bu ve buna benzer sorularınıza cevap bulmaya çalışacağız. Bu konuya değinmek istedik çünkü bu konu ile alakalı gerek arama motorlarında gerek şikayet sitelerinde ininal sanal kart iptal etme ile ilgili birçok soru olduğunu gördük ve dilimiz döndüğünce konuyu aydınlatmaya karar verdik.

Dostlar hesabınıza kayıtlı kartlarınızı kullanıma kapatmak için ininalin sitesine giriş yapıyorsunuz. Giriş işlemlerini yaptıktan sonra online işlemlere giriş yapacaksınız. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra aktif ve pasif bütün kartlarınızı görebiliyor olacaksınız. Kullanıma kapatmak istediğiniz kartın yanında bulunan kart hareketleri butonuna tıklıyorsunuz. Bu akışı takip ettiğinizde önünüze 3 adımlı güvenlik güvenlik paketi çıkacaktır. Burada yapmanız gereken önemli şey bu güvenlik adımlarını geçmenizdir. Güvenlik adımlarını geçtikten sonra kartı kapat butonuna tıklıyorsunuz ve kartınızı kullanıma kapatmış oluyorsunuz. Üç kart kapatma işleminden sonra sistem artık sizin kart kapatmanıza izin vermeyecektir. Kartlarınızı iptal ederken bunu aklınızda bulundurmanızda faydalı olacaktır.

İninal sanal kart silme ile ilgili paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Umuyoruz ki bu yazı sizlere faydalı olmuştur.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır

Enpara Cebe Havale Dijital bankacılık her geçen gün gücüne güt katıyor. Ülkemizdeki dijital bankacılığın öncülerinden …

4 yorumlar

  1. Ben İNİNAL Sanal Kartımda 7 TL Vardı Ve Ben Onu İptal Ettim Yanlışlıkla Tkr Geri Açma Gibi Bir Şansı Varmı Veya Parayı Geri Alma Şansım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir