İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır

Oldukça güzel özelliklere sahip bir ön ödemeli kart olan ininal kart, kullanıcı kitlesini her geçen gün arttırarak yoluna devam ediyor. Konu ile alakalı web aramalarında ve bize gelen sorulardan en çok ininal karttan ininal karta para aktarma nasıl yapılır ve buna benzer gelen sorularınıza cevap olması açısından sanal içerik ekibi olarak bu konuya bir açıklık getirmek istedik ve bu içeriği yazma gereği duyduk.

İninalden ininale para aktarma işlemini yapabilmeniz için ininal cüzdan uygulamasını indirmeniz lazım. İninal cüzdan uygulamasını indirdikten sonra ininal karttan ininal karta para göndermek oldukça kolaydır. İlk iş olarak para göndermek istediğiniz kişinin barkod numarasını giriyorsunuz veya okutuyorsunuz. Daha sonra göndereceğiniz para miktarını belirliyorsunuz. Göndereceğiniz para miktarını da belirledikten ve girdikten sonra açıklama bölümüne gerekli açıklamayı yazıp devam tuşuna basıyorsunuz. İninal karttan ininal karta para gönderme işlemi yukarıda anlattıklarımdan ibarettir. Bütün bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız para aktarma işlemini yapmışsınız demektir.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır için yorumda bulun

    İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır için ilk yorumu yapabilirsin.