ininal kart nedir nasıl kullanılır
ininal kart nedir nasıl kullanılır

İninal Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

İNİNAL KART NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Son yıllarda oyun oynamayan kişi kalmamıştır. Küçükten büyüğe herkes teknolojinin gelişimi ile birlikte oyunları oynamakta ve merak salmaktadır. Hatta oyunlar için belirli ücretler bile harcanmaktadır. Bazı durumlarda bankanın çıkarmış olduğu sıkıntılardan dolayı kredi kartının yaş sınırını kapsaması nedeniyle oyuncuların kredi kartları engellenebilmektedir. Peki ininal kart nedir, nasıl kullanılır? Biraz da bundan sizlere bahsedecek olursak, ininal kart kurtarıcı bir kart olarak adlandırılabilir. Yani şöyle de açıklanabilir. Bankanın çıkarmış olduğu sorunlardan dolayı bu kartlar kullanılabilmektedir.   Son zamanlarda bu kartın adı birçok yerde geçmektedir. İninal kart nedir, nasıl kullanılır? Kısaca açıklayacak olursak, ön ödemeli olarak kredi kartlarının olması anlamına gelmektedir. Yani mesela Migros, Tansaş gibi ya da PTT üzerinden 5 TL ile alınabilecek bir karttır. Bu kartı MasterCard logosu bulunan her yerde kullanımı sağlanabilir. Kartın aylık olarak kesintisi ise 1 TL’dir. Karta bakiye yüklemesi sağlandıktan sonra ise bu miktar aylık bir şekilde karttan çekilmektedir.  Oyun severler bu kartı kullanarak gönül rahatlığı ile oyunlarını oynayabilirler.

ininal kart nedir nasıl kullanılır
ininal kart nedir nasıl kullanılır

KREDİ KARTI OLMAYANLARA AVANTAJ SAĞLAR

Online olarak alışveriş yaparken, kredi kartlarını kullanarak bu işlemleri gerçekleştirirsiniz. Bazen kredi kartı olmaması durumu sorun oluşturmamaktadır. Örnek olarak online olarak 10 TL’ye satın alınan bir ürün varsa,  1 tane 10 TL’lik ininal kart satın alınarak ödeme işlemi bu şekilde de gerçekleştirilebilir. Yani kredi kartı olmayanlara avantaj sağlar. Bu kartın önemi büyüktür. Alınan kartın ise kredi kartıymış gibi kullanımı sağlanabilir. Hatta kart yeniden doldurulabilir ve işiniz bittiği gibi bu kartı gönül rahatlığı ile çöpe atabilirsiniz. Kredi kartı olmayanlara avantaj sağlar ve tek kullanımlık olarak kullanımı da sağlanabilir.

NASIL PARA YÜKLENİR?

İninal kartı kullanım sağlayanların en fazla sormuş olduğu sorulardan bir tanesi de nasıl para yüklenir? Sorusudur. Bu kartlara para yüklemek için maksimum olarak 300 TL ve aynı zamanda toplam olarak 2000 TL para yüklemesi sağlanabilir. Kartın ikinci seferki ve daha sonraki yüklemelerinde ise yüklemelerin, yükleme noktalarına gidilerek yapılması neticesinde doldurma bedeli alınır.

 

İlgili: İninal kart satın al, İninal kart nasıl alınır, İninal kart kaç tl, İninal kart nedir, İninal kart al

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir