İngiltere Sporcular ve Teknik Kadro Vizesi

İngiltere sporcular ve teknik kadro vizesi, İngiltere’deki spor organizasyonlarına,maçlarına, müsabakalarına katılacak sporcuların aldığı bir İngiltere ziyaretçi vizesi türüdür. Bu vizede de diğer ziyaretçi vizelerinde olduğu gibi vizeyi alacak kişi İngiltere’de kaldığı süre boyunca İngiltere’den kazanç sağlayamaz.İngiltere sporcular ve teknik kadro vizesi alacak kişiler  başvurusunda İngiltere’de sürekli kalmayacağını ve 6 ay geçmeden ülkeyi terk edeceğini beyan etmek zorundadır.  Aynı şekilde İngiltere’de kaldığı süre boyunca herhangi ücretli ya da ücretsiz bir işte çalışamaz.

Vizeye İnternet’teki formu doldurup sonrasında İngiltere Konsolos’luğunun başvuru merkezinden randevu alınarak başvurulmaktadır. Başvurunun kabulü için evraklarınızın tam olması gerekmektedir. Şahsi bilgilerinizin bir belgesi, konaklayacağınız yerin bilgileri, sponsorluk yazısı ve katılacağınız etkinlikten bir davet mektubu kesinlikle başvuru evraklarınız arasında olmalıdır. Vizeye başvururken firmamızdaki alanında uzmanlaşmış kişilere danışıp profesyonel destek almanız vize başvurunuzun ret edilme oranını düşürmektedir. Vize başvurunuzun olumlu, olumsuz cevabı 15-21 iş günü içerisinde başvurana haber verilmektedir. Cevap gelme süresi İngiliz Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre değişmektedir.

Vize başvurunuzun cevabını daha kısa sürede almak isterseniz ek ücret ödeyerek Öncelikli Servislere başvurabilirsiniz. Vize başvurunuzun olumsuz cevabı halinde itiraz etmeniz sayesinde başvurunuzun yeniden incelenmesini sağlayabilirsiniz. İngiltere Sporcular ve Teknik Kadro Vizesi ile birlikte İngiltere’de 30 gün boyunca kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz.

İngiltere sporcular ve teknik kadro vizesi ile alakalı daha fazla bilgi için : http://ingiltereturistvizesi.net/ ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir