İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar kalınacağına ve hangi iş yapılacağına göre kendi içinde alt gruplara ayrılır. Bunlardan bazıları :

1- İngiltere Genel Çalışma İzni Vizesi

İşverenin İngiltere’de istihdam edeceği çalışanların alması gereken vizedir.

2-Ankara Antlaşması Vizesi

Bu vize iş standartlarına uygun, İngiltere’de çalışabilecek, 18 yaşından büyük sadece Türk vatandaşlarının alabildiği İngiltere Çalışma Vizesi türüdür.

3-Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi

En az bir yıldır Tier-4 Öğrenci Vizesi sahibi ya da İngiltere’de çalışamaya izin veren herhangi bir vizeye sahip olan ve minimum 1 sene aynı iş yerinde çalışan kişilerin başvurabileceği vize türüdür.

4- İngiltere’de Öğrenim Sonrası Çalışma İzni Vizesi

Lisans ve lisansüstü eğitimini İngiltere’de tamamlamış kişilerin İngiltere’de kalmasını sağlayabilmesi ve bu kişilerin İngiltere’ye faydalı olacak insan ihtiyacını karşılaması için alınabilecek vize türüdür. Günümüzde artık bu İngiltere çalışma izni vizesi türüne başvuru yapmak mümkün değildir.

5-İngiltere Girişimci-İş Adamı Vizesi

İngiltere’de iş kurmak, bu vesile ile oraya yerleşmek ve eninde sonunda İngiltere vatandaşlığı almak isteyen kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

6-İngiltere Yatırımcı Vizesi

İngiltere’ye yatırım yapmak ve orada ikamet etmek isteyen kişilerin aldığı İngiltere Çalışma Vizesi türüdür. Bu vizeye artık başvurulamamaktadır.

7- İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi

Türkiye’de bulunan şirketin İngiltere ofisinde çalışmak isteyen kişilerin alması gereken İngiltere çalışma vizesi türüdür.

İngiltere çalışma vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için : http://ingilterecalismavizesi.com/

 

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

halıdaki lekeler nasıl çıkar

Halıdaki Kirler Lekeler Nasıl Çıkar?

Halıdaki Lekeler Nasıl Çıkar? Her evin olmazsa olmazı  halılar, kirlendiğinde leke bulaştığında bizleri hep düşündürür. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir