İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere’de yaşayan birinci dereceden aile bireyleriniz ziyaret etmek isteyen kişilerin alması gereken İngiltere Vizesi türüdür.

Bu vizeye başvurabilmek için kişinin İngiltere’de ziyaret edeceği kişinin birinci dereceden aile ferdi (Anne, baba, kardeş, torun, eş, büyükanne, büyükbaba gibi) olduğunu belgeler ile kanıtlaması gerekmektedir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunurken dosyanızdaki belgelerin tam olması gerekmektedir. Vize başvurunuzu yapmadan önce firmamızdaki uzmanlardan destek almanız başvurunuzun reddedilme olasılığını en aza indirecektir.

Vize başvurunu yapabilmek için İnternet’teki formu doldurup İngiltere Konsolosluğundan randevu almanız gerekmektedir. Daha sonra başvuru dosyanız ile birlikte vize memurları ile görüşmelisiniz. Başvuru dosyanızda kesinlikle İngiltere’de ziyaret edeceğiniz aile bireyinizin sizi İngiltere’ye davet çağırdığı davet mektubu bulunmalıdır. Aynı zamanda ziyaret edeceğiniz aile bireyinin ,siz karşılayamadığınız takdirde, İngiltere’deki yaşama masraflarınızı karşılayacağına dair imzaladığı belgeler de dosyanızda bulunmalıdır. İngiltere’de kalırken masraflarınızı kendiniz karşılamak isterseniz başvuru dosyanızda bunu gerçekleştirebilecek kadar yeterli geliriniz olduğunu gösteren belgeler bulunmalıdır.

Vize başvurunuzun olumlu, olumsuz sonucunu iki-üç hafta içerisinde öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun olası reddi halinde ret kararına itiraz edebilirsiniz. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de 30 güne kadar eğitim hakkınız da bulunmaktadır. Ama tüm İngiltere Ziyaretçi vizelerinde olduğu gibi bu vize ile de İngiltere’de size gelir sağlayabilecek herhangi bir işte çalışamazsınız.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için : http://ingiltereziyaretcivizesi.com/

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir