İlandesk: Ücretsiz İlan Sitesi

Günümüzde internet üzerinden sıklıkla alışveriş yapılmaktadır. İnternet sitelerinin mağazalardan daha uygun fiyata ürün satması, internette kolaylıkla fiyat karşılaştırılması yapılabilmesi, satın alınan ürünün kapıya kadar teslim edilmesi, müşteri yorumlarına bakılabilmesi gibi nedenlerden dolayı internet sıklıkla tercih edilmektedir. İnternet üzerinden satış yapan binlerce kişi vardır. Bu da internet dolandırıcılığına neden olmuştur.  O nedenle satış yapan kişiler, mağazalarının ve ürünlerin kaliteli olduğunu ispatladıktan sonra daha iyi satışlar yapmaktadır.

Güvenilirlik için müşteri yorumları çok önemlidir. İnternet üzerinden elektronikten giyime, kitaptan gıdaya, kişisel bakım ürünlerinden arabaya kadar birçok ürün satılabilir. İnternet üzerinden ilan vermek için İlandesk’i kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce kategoride ilan bulabileceğiniz bu siteye ilan eklemek son derece kolaydır. Siteye girerek sağ üst kısımdaki “ücretsiz ilan ver” düğmesini tıklayın ve ilanınızı oluşturmaya başlayın. İlan vermek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İlanınızda satmak istediğiniz ürünü en iyi şekilde yansıtan kaliteli fotoğraflar kullanınız. Yayınladığınız ilan 3 ay süreyle yayında kalabilir.

İlanınızı yayından kaldırmak için profil sayfanıza girerek ilanlarım kısmına bakmanız yeterlidir. Buradan silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlandesk üzerinden ilan verecek kullanıcıların kopya içerik oluşturması yasaktır. Bu davranışı alışkanlık haline getiren kullanıcıların hesabı silinir. İlanınızı paylaşmadan önce siyasi, şiddet, küfür, ırkçılık ve terör örgütü ile ilgili olmamasına dikkat ediniz. Siteyi kullanırken üyeleri rahatsız edici davranışlarda bulunmanız yasaktır. İlandesk sitesindeki herhangi bir veriyi başka yerde kullanmak yasaktır. Site kurallarına uyduğunuz sürece herhangi bir problem yaşamadan sınırsız ilan verebilirsiniz.

İlandesk ücretsiz bir platform olduğu için siteyi her türlü insan kullanabilmektedir.  Şüpheli herhangi bir durumla karşılaştığınızda site yetkilileri ile iletişime geçiniz.  Dolandırıcılara fırsat vermemek adına; ilan sahibi ile şahsen tanışarak alışveriş yapınız. Hizmetinden emin olmadığınız uzaktaki kişilere para yollamayınız. Western Union, MoneyGram gibi uluslararası ödeme sistemleri ile asla para göndermeyiniz.

Yurtdışından hizmet vereceğini söyleyen kişilerden asla alışveriş yapmayınız. Çek kabul etmeyiniz. İletişime geçtiğiniz ilan sahibinin bilgilerini mutlaka kaydediniz.Alışveriş  sırasında kullandığınız sms ve whatsapp konuşmalarını da saklayınız. Kişinini güvenilir olduğundan şüphe duyarsanız alışverişi tamamlamayınız.

İlandesk üzerinden ücretsiz bir şekilde ilan vermek için; https://www.ilandesk.com/ adresine tıklayabilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir