Günümüzde Web Tasarımı

  Web Tasarım    2 Nisan 2013
Yorum Yok
web-tasarim

web-tasarim

Merhaba web severler,

Gerek ticaret gerekse bir çok alanda artık insanlar internetten ulaşıyor. Bu yüzdende sayfamızdaki görsel yüz çok önemlidir.

Web sayfanızda kendiniz veya şirketiniz adına bir çok bilgi verebilir reklam yapabilirsiniz. Yeni üyeler dahil ederek hedef kitlenizi arttırır ve e-ticarette gelişirsiniz.

Bunun için web sayfasının tasarımı çok önemli çünkü web sayfamıza giren bir kişinin bizden beklediği şeyler ilgi çekici olması, göz alıcı, ve eğlendiren şeyler barındırmasıdır. Her ihtiyaca göre farklı farklı tasarımlar uygulanmaktadır örneğin bir oyun sitesi renkli ve eğlendirici şeyler olması gerekirken bir şirketin web sayfasının tasarımı sadece hoş ve pratik olmalıdır.

Ayrıca sayfamıza giren ziyaretçi sıkılmamalı ve aradığı şeyi çabuk bulabilmelidir.

Sayfamızdaki içerik kolay anlaşılır sade bir anlatım türü kullanılmalıdır. Sayfamızda iletişim bilgilerimiz açık ve net bir şekilde görülmelidir.

Üye alınacak bir site tasarladıysak üye giriş yeri direk göze batacak bir alana konulmak zorundadır.

Eğer ki sizde web tasarımı yaptıracaksanız dikkat etmeniz gereken bu hususları göz önünde bulundurun şirket iseniz işleriniz artacak kişisel bir siteniz var ise sayfanıza talep artacaktır.

Bir web sitesi hazırlatmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tıklayın

68 okunma

Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.