google-birinci-sira

Google Siteyi En Son Ne Zaman Ziyaret Etti veya İndexledi ?

google-birinci-sira
google-birinci-sira

Merhaba web severler,

Tüm web site sahipleri, örneğin; forumlar, bloglar, haber siteleri, dernek sistemleri.

Hemen hemen tüm web siteleri sitelerine ekledikleri içeriklerin  google tarafından ne zaman ziyaret edilip indexlendiğini merak ederler.

Bu sorunun bence iki cevabı veya yolu var.

Birinci Seçenek:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:siteadresi.com

siteadresi.com yazan yere kendi web sitenizin ismini yazıyorsunuz ve çıkan ekranda google web sitenizi ne zaman ziyaret ettiğini tarih ve saat olarak ayrıntılı bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu benim favori yöntemim.

İkinci Seçenek:

Google arama kısmına ;

site:siteadresi.com yazıyorsunuz ve google tarafından sitenize ait indexlenmiş tüm sayfalar çıkıyor. Bu sayfada arama seçeneklerinden saat, 24 saat, haftalık vs olarak seçip zamana göre indexlenmiş sayfalarınızı görebilirsiniz.

Umarım website sahiplerine ve merak edenlere faydalı olabilmişimdir.

 

 

 

 

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

WordPress Tek Sayfada Görünen Yorum Sayısını Arttırma

Merhaba wordpress severler, Yazdığınız tüm makalelere yorum yazılması bir makale yazarı olarak herkesi çok sevindirir. …

4 yorumlar

  1. sonuç ortada tşk ler…

  2. Ayhan Eryüzlü

    Merhaba google botların sitemi nezaman ziyaret ettiğini öğrenemiyorum bu konu hakkında bilgi almak beni çok memnun edecek.

    • Googleın sitenizi ne zaman ziyaret ettiğini öğrenmek için farklı yol var, biricisi: google’a site:sanalicerik.com (sitenizin adını yazın) yazıp aratın. Seçeneklerden son saat veya son hafta veya son ayı seçin, çıkan sonuçlarda google’ın sitenizdeki sayfayı ziyaret ettiği tarih yazacaktır. Diğeri ise:
      http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:siteadresi.com buraya kendi site isminizi yazıp aratmak, bellek tarihi yazacaktır. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir