gakaxy-s4-mini

Galaxy S4 Mini Mayıs Başında Çıkıyor

gakaxy-s4-mini
gakaxy-s4-mini

Merhaba Galaxy s4 mini severler,

Akıllı telefonlar herkesin gözdesi, son 1 yılda akıllı telefonlarda, özellikle android işletim sistemli telefonlarda satış oranı çok yüksek. Talep bu kadar yüksek olunca da markalar birbirleri üstlerine telefonlar çıkartıyor ve bu hırs uğrunda sizlerinde bildiği gibi mahkemeler havada uçuşuyor. Şimdi sizlere Samsung’un son gözdesi Galaxy S4 Miniden haberdar edeceğim. Samsung Mayıs ayı başında resmen Galaxy S4 Minin tanıtılacağını duyurdu. Bu konuda Samsung Galaxy severler hemen bu son model telefonun özelliklerini öğrenmeye başladı. Ben şimdi sizlere Galaxy S4 Minin ufak bir tanıtımını yapacağım. Sıkı durun.

 

Öncelikle tahminlere göre telefon Haziranda satışa sunulacak, Türkiye için ne zaman çıkar bilemiyorum. Yine android’i teşvik amaçlı Android 4.2.2 işletim sistemine sahip. 4.3 ince sahip ve 960×540’ çözünürlük sağlamakta. Tahmini olarak 4 çekirdek olacak işlemde.  Ayrıca dahili hafızası da 8,16,32 gb olacak. Vazgeçilmeyen MicroSd kart desteği de var. Yine tahminimizce ikili sim girişine sahip.

 

Telefon resmen doğrulandı artık, özelliklerde aşağı yukarı belli oldu. Çok geçmeden çıkar. Çıktıktan 1 Ay sonra kadarda Türkçe olarak kullanılabilir her halde. Sabırsızlıkla bekliyoruz, önümüzde ki günlerde de videoları YouTube’a düşer

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

xiaomi mi a2 lite alınır mı

Xiaomi Mi A2 Lite Alınır mı

Xiaomi markasının ürünlerini uzun zamandan beri takip eden birisiyim. Uzun zamandır bir Xiaomi telefon almak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir