Fuar Stand Kiralama Hizmetleri

Firmamız 2011 yılında Dünya ülkelerinde ve Türkiye’de yapılan fuarlarda faaliyetlerine başlamıştır. Önceden Setup Tasarım adıyla hizmet veren firmamız 2020 yılında isim değişikliğine giderek Creostand adını almıştır.


Yıllardır sektörde birçok firmaya fuar stand hizmeti verdik. Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler sayesinde geleceğe güvenle bakıyoruz. Satışını yaptığımız standlar dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Mağaza ve ofis dekorasyon, modüler fuar stadları, ahşap fuar standı, kongre standı ve povilion standlar, maxiuma duar standaları satışı yapmaktayız. Üretim aşamasında isteklerinizi ve markanızın vizyonunu dikkate almaktayız. Bu amaçla kaliteli zeminler kullanmakta, sergileyeceğiniz ürünler varsa bu ürünler için en doğru sergileme biçimini seçmeye çalışmaktayız. Standlara modern ve şık bir görünüm katarak, ilgi çekici hale getirmekteyiz.


Fuar stand fiyatları seçeceğiniz ürünün türüne göre farklılık gösterecektir. Ürünler içerisinde en pahalı olanlar kullanılan malzemeden dolayı ahşap fuar stantlarıdır. Daha uygun fiyatlı standlar istiyorsanız maxima ve modüler stand seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ana aydınlatma ekipmanları da fiyata dahildir. Standların özgün olması ve göze hitap etmesi önceliğimizdir. Standların üretimi kadar kurulumunun doğru yapılması da önemlidir. Bunun için firma ararken referans isteyebilir, daha önce kurulan stantlara bakabilirsiniz. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak için kurulumu yapacak firmayı fuar gününden önce ziyaret ediniz.

Sitemizde hazırladığımız fuar standlarına göz atabilirsiniz. Fuar stand kiralama hakkında daha fazla bilgiye internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir