Football Manager 2014

Football Manager 2014’ün yeni gelen özellikleri

Football Manager 2014’ün yeni gelen özellikleri

Her kez bilir ki manager üzerine en iyi oyunları Sports Interactive ve SEGA Europe Ltd. firmalarının ortaklaşa çıkardıkları FM yani Footbal Manager oyun serisidir.

Şimdiye kadar  10 adet oyun çıkartan ve çıkardığı oyunlarla hasılat rekorları kıran Footbal Manager şimdi yeni versiyonu ile karşımızda. Bir önceki oyunlara göre çok değişik olan FM 2014  binden fazla gelişim ve yenilik getirilen oyun en gerçekçiliğe sahib menajerlik similasyon oyunu olucaktır.

Geçtiğimiz yıl bir süpriz gerçekleştirilerek Türkçe sunulan bu oyun bu şimdi de türkçe olarak satış yerlerinde yerlerini alacak.

Gelen yeniliklerden birisi ise linux desteği ile bulut kaydı özelliğidir.

Bulut kaydı özelliği ile Dünya’nın bir yerinde oynadığınız ve kaydettiğiniz oyunu Dünya’nın diğer ucunda devam edebilirsiniz. İsterseniz bu bilgileri bir başka ile paylaşabilir.

Açık tribün özelliği ile bilgilerinizi Dünya’ya açabilirsiniz. Geliştiricileri bu oyunun Dünya çapında en iyi oyun olma adayı olduğu ve çok iyi hazırlandıklarını belirtti. Sistematik çalışan ekip her birşeyi eksiksiz tamamladıklarında oyun satışlarda olacak.

Peki ya yeni FM 2014 ile nasıl yenilikler geldi. Sormadınız ama biz yine de söleyelim.

Football Manager 2014
Football Manager 2014

Geliştirilmiş ve insanın gözünü yormayacak şekilde 3D maç moturu siz oynadığınız maçları kesintisiz izleyebileceksiniz.

Taksiksel revizyonla ise maç esnasında yardımcılarınızda ne yönde değişikler yapmanız gerektiği yönünde taktikler alabilirsiniz.

İşte her yönüyle yeni FM 2014 sizi bekliyor.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir