finansbank enpara güvenilir mi

Finansbank Enpara Güvenilir mi

Finansbank enpara güvenilir mi? Bu yazıyı okuma ihtiyacı duymuşsan eğer belli ki sende ilk başta sorduğum sorunun cevabını arıyorsun demektir. Peki hala aradığın cevabı bulamadın mı? Hiç merak etme dostum. Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunda merak ettiğin sorunun cevabını bir şekilde almış olacaksın. O zaman hadi cevabını aradığın sorunun cevaplarına vermeye geçelim.

Ülkemizde faaliyet gösteren her banka BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun koyduğu kurallara göre faaliyetlerini sürdürmek zorundadır ve bu bankalar sürekli bu kurum tarafından denetlenmek zorundadır. Dolayısıyla ülkemizdeki her banka gibi Finansbank adı ile hizmet sunan bu bankamızda güvenlidir. Ülkemizde faaliyet gösteren ve dijital bankacılığın öncülerinden biri olan Enpara’da bir Finansbank kuruluşu olduğu için oldukça güvenli ve güvenilir bir hizmettir. Türkiye’yi dijital bankacılık anlayışıyla buluşturan finansbank enpara güvenilir mi sorusuna bir nebzede olsa cevap verdik ve güvenilir bir hizmet olduğunu belirttik.finansbank enpara güvenilir mi

Aynı zamanda Finansbank dünyada oldukça deneyimli bir banka olan QNB banka gibi bir bankanın parçası olduklarından dolayı diğer bazı bankalardan çok daha güvenilir bir banka olduğunu söyleyebilirim. Başta 5411 bankacılık kanunu olmak üzere bankacılık ile ilgili tüm yasal düzenlemelere tabidirler. Ayrıca Enpara.com’daki mevduatlarınız toplam 100.000 TL’ye kadar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır.

Yukarıda anlattıklarımın tümü bankanın uyması gereken kurallar ve kurumların bankanın güvenliği ile ilgili bilgilerden oluşuyordu. Peki enpara.com müşterilerinin güvenliği için neler yapıyor? Gelin birde işin o kısmına bir göz atalım. Enpara.com hesaplarınızdan yapılan tüm işlemler kayıt altına alınıyor. Dilediğinizde yaptığınız işlemler için size bir bilgilendirme mesajı atılıyor. Banka şüpheli gördüğü durumlar hakkında sizi arıyor ve işlem hakkında sizi bilgilendiriyor. Enpara.com sitesinin sistemlerine yapılabilecek olası saldırıları önlemek için her türlü teknolojik önlemlerin alındığına hiç şüpheniz olmasın.

Yukarıda anlattıklarım bankanın yaptıkları ile ilgili olan kısımlardı. Peki güvenliğiniz için siz ne yapabilirsiniz? Bankacılık işlemlerinizi güvenli bir bilgisayarda yapmalı, şifrelerinizi, gizli soru ve cevabınızı kimse ile paylaşmamalı ve güvenlik talimatlarına mutlaka ama mutlaka uymalısınız.

Bütün bu anlattıklarıma rağmen şüpheli bir durumla karşılaşmanız halinde enpara.com çözüm merkezini arayın. Enpara güvenilir mi ilgili kaleme aldığım yazımız burada son buluyor. Bu yazıyı sonuna kadar okuduysan eğer aradığın cevabı da almışsındır umuyorum.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır

Enpara Cebe Havale Dijital bankacılık her geçen gün gücüne güt katıyor. Ülkemizdeki dijital bankacılığın öncülerinden …

Bir Yorum

  1. enpara hesabım yok ,amabu yazıyı okuduktan sonra enpara hesabı açtırmayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir