Fiat Linea

Fiat Linea Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Fiat Linea Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Fiat Linea, ülkemizde 2007 yılından beri satışta olan ve oldukça çok talep gören bir araç olmuştur fakat artık Fiat Linea üretimi olmayan bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısı ile bu araçlar artık sadece ikinci el piyasasında sıklıkla karşımıza çıkacaktır. Peki, artık üretimi gerçekleştirilmeyecek olan bu aracı almak mantıklı mı? Bu yazımızda Fiat Linea özellikleri ve Fiat Linea yorumları konusuna değineceğiz.

Fiat Linea Yorumları

Fiat Linea özellikleri bakımından incelenecek olursa, 1,4 fire 77 HP Manuel ile 1,3 Multijet 95 HP Manuel seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kasa tipi Sedan’dır ve koltuk sayısı 5’tir. Bu araçların segmenti C’dir ve üretimi Bursa’da gerçekleştirilmiştir. Yıllık vergisi 623 TL ve 997 TL’dir. Bu bakımdan, Fiat Linea araçlar vergi bakımından kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

Fiat Linea özellikleri, motor ve performans açısından incelendiğinde; aracın motor tipi; sıralı dört silindir, motor hacmi ise 1368’dir. Maksimum gücü ise 77 HP’dir. Bu araçların yakıt türü benzindir ve maksimum hızı 165 km/s’dir.

Fiat Linea araçların uzunluğu; 4596 mm, genişliği 1730 mm, yüksekliği 1494 ve aks aralığı 2603’tür. Araçların bagaj kapasitesi ise 500 lt’dir. Aracın boş durumda iken ağırlığı 1160 kg’dır.Fiat Linea Yakıt Tüketimi

Fiat Linea Yakıt Tüketimi

Fiat Linea yakıt tüketimi açısından incelendiğinde;  Şehir içi yakıt tüketimi; 100 kilometrede 8,3 litredir. Şehir dışı yakıt tüketimi ise; 100 kilometrede 5,2 litredir. Toplam olarak aracın deposu 45 litre yakıt almaktadır. Sonuç olarak ortalama Fiat Linea yakıt tüketimi 100 kilometrede 6,3 litredir. Bu araçların şehir dışı menzili 865 km iken, şehir içi menzilleri 542 km’dir.

Fiat Linea

Fiat Linea Yorumları

Fiat Linea yorumları, ufak bir araştırma yapıldığında Fiat’ın açıkladığı Linea ürün özellikleri ve araç performansı ile birebir örtüştüğünü göstermektedir. Üstelik performans ve deneme için depo fullenmesi ile yapılan yolculukların Fiat Linea yakıt tüketimi açısından yine firmanın açıklamalarıyla doğru orantılı olduğu görülmektedir. Dolayısı ile Fiat markası, araçları hakkında tüketicilerine doğru bilgileri sunmaktadır. Fiat Linea araçlar, yakıt ve performans açısından kullanıcılarını son derece memnun etmektedir.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Volkswagen Polo özellikleri

Volkswagen Polo Yakıt Tüketimi ve Özellikleri

VOLKSWAGEN POLO YAKIT TÜKETİMİ VE ÖZELLİKLERİ Volkswagen Polo, yıllara meydan okuyan bir model, günümüzde hala …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir