enpara nedir nasıl başvuru yapılır

Enpara Nedir, Nasıl Başvuru Yapılır?

Enpara nedir? Bu sorunun cevabını vermeden önce belirtmeliyiz ki Enpara bir tür ödeme sistemi değil, direkt olarak QNB Finansbank’a bağlı bir dijital bankadır. İlk olarak 2012 yılında hizmete başlayan Enpara, ülkemizde ülkemizde kurulmuş ikinci şubesiz internet bankasıdır. Günümüzde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Enpara’nın kuşkusuz ki en büyük vaadi ömür boyu havale ve EFT dahil tüm bankacılık işlemlerin ücretsiz olması. Yani Enpara kullanıcılarından hiçbir işlem için masraf tahsis etmiyor. Hem de ömür boyu ücretsiz işlem maddesi Enpara ile müşteri arasındaki sözleşmede de geçiyor. Bu da haliyle biz kullanıcıları bir hayli memnun ediyor. Peki Enpara işlem ücreti almayarak nasıl kazanıyor?

Enpara bu durumu kısaca şubesiz olmasından dolayı giderlerinin olmamasına bağlıyor. Hiçbir şubesi ve merkezi olmadığı için kira, ofis masrafları olmayan ve fazla çalışanları bulunmadığı için de maaş ödemeyen Enpara, fazla kazanmak da istemediği için müşterilerine böyle bir güzellik yapıyor. Her ne kadar kullanıcılar Enpara’nın bir QNB Finansbank’ın alt kuruluşu olmasından dolayı masraf almıyor diye düşünse de iki banka tamamen farklı bir şekilde hizmet veriyorlar. Yani Enpara’nın gözünde hangi bankanın müşterisi olursanız olun eşitsiniz.

Enpara Müşteri Hizmetleri 0850 222 3663

Enpara her ne kadar QNB Finansbank ile ayrı banka olsa da QNB Finansbank’ın çağrı merkezinden yararlanıyor. Lakin iki bankanın da müşteri hizmetleri çalışanları farklı. 7/24 olarak hizmet veren Enpara müşteri hizmetleri, günümüzde 700 binden fazla müşteriye anlık destek vererek bütün sorunlarını çözüme ulaştırıyorlar. Tıpkı internet bankacılığında olduğu gibi çağrı merkezi üzerinden telefon bankacılığı hizmeti de sunan Enpara, müşteri hizmetleri sistemlerine en büyük yatırımı yapan bankalar arasında yer alıyor.enpara nedir nasıl başvuru yapılır

Enpara’ya Nasıl Başvuru Yapılır?

Enpara yeni müşteri başvurularını sadece QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinden alıyor. İlk olarak yapmanız gereken şey QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinde bulunan Enpara başvuru formunu doldurarak ön başvuruda bulunmak. Bu işlemin ardından Enpara müşteri hizmetleri tarafından yani 0850 222 3663 hatlı numaradan sizi arayacaklar. Uygun olduğunuz bir tarihe randevu ayarladıktan sonra Enpara müşteri temsilcisi sizi evinizde ziyaret edecek. Enpara’yı anlattıktan sonra birkaç imzanızı alacak ve size Encard adı verilen hesap kartınızı emanet edecek. Bütün bu işlemlerden sonra Enpara başvurunuz tamamlanmış olacak ve aktif bir Enpara kullanıcısı olacaksınız. Encard ile 7/24 ATM’lerden ve internet bankacılığı üzerinden dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Enpara Kullanımı

Enpara’nın kullanımı normal bankalara göre oldukça kolay. Zira hem internet hem de telefon bankacılığı üzerinden kolayca işlemler yapabildiğimiz Enpara, kolay ve kullanışlı arayüzü ile müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Enpara’nın mobil uygulaması sayesinde anlık olarak takip edilebilen hesap işlemleri müşterilerine 7/24 hesaplarına hakim olmalarına imkan tanıyor. Ayrıca vadeli yatırım aracı da sunan Enpara, müşterilerine günlük, haftalık ve aylık olarak yüksek faiz kazanmalarına olanak sağlıyor. Kredi başvurularının da yapılabildiği sistemin bir diğer büyük avantajı ise Enparalı uygulaması. Zira bazı şartları yerine getiren Enpara müşterileri ayın Enparalısı oluyor ve Netflix ile Spotify dahil birçok yerden avantajlı alışveriş yapabiliyorlar.

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır

Enpara Cebe Havale Dijital bankacılık her geçen gün gücüne güt katıyor. Ülkemizdeki dijital bankacılığın öncülerinden …