enpara işlem saatleri

Enpara İşlem Saatleri ve Limitleri

Dijital bankacılığın ülkemizdeki öncülerinden biri olan Enpara ile ilgili paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımızda enpara işlem saatleri ve limitleri ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Enpara çalışma saatleri ile ilgili birçok mesaj alıyoruz. Bizde sanal içerik sitesi olarak bu konuyu detaylı olarak yazıya dökmek istedik.

Enpara Çözüm Merkezi Çalışma Saatleri

Enpara çözüm merkezindeki sistemler 7/24 çalışma prensibine göre çalışmaktadır. Fakat müşteri danışmanları yalnızca sabah 08:00 ile gece 01:00 arasında hizmet vermektedirler. Eğer gece 01:00 den sonra kendilerine ulaşmak için ararsanız karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacak ve siz sesli yanıt sistemine mesaj bırakabilirsiniz. Yok eğer arama nedeniniz kartınızın veya kredi kartınızın kaybolması veya çalınması ise güvenlik bildirimleriniz günün her saatinde cevap buluyor olacaktır.enpara işlem saatleri ve limitleri

Enpara İnternet Şubesi ve Cep şubesi Çalışma Saatleri

İnternet veya cep şubesi üzerinden yapacağınız işlemler diğer bankalara değil ise günün herhangi bir saati fark etmeksizin tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Eğer yapacağınız işlemler diğer bankalarla ise yalnızca iş günlerinde saat 09:00 ile 17:15 saatleri arasında işlem yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri içinse kurumların belirlemiş olduğu zaman kısıtları geçerlidir.

QNB Finansbank ve diğer banka ATM’lerinden 7/24 nakit para çekebilirsiniz. Para yatırma özelliği olan Finansbank ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsiniz.

İşlem Limit ve Kısıtları

Enpara cep şubesinde bir günde başka hesaplara yapabileceğiniz toplam para transferi miktarı 500.000 TL ile sınırlıdır. Eğer cep telefonu numaralarına para transferi gerçekleştirmek istiyorsanız da günlük 2 adet ve toplam 500 TL, haftalık 4 adet toplam 1.000 TL,  aylık 6 adet ve toplam 1.500 TL ile sınırlıdır. Yine enpara cep şubesi üzerinden yaptığınız birçok işlemi enpara internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Vadeli hesap açmak içinse alt limit 10 TL/USD/EURO’dur. Üst limit sınırı yoktur.

ATM’lerden günlük toplam para çekme limiti Encard’ınızla 7.500 TL’dir. Para yatırma özelliğine sahip Finansbank ATM’lerinden günlük toplam para yatırma limiti 19.000 TL’dir.

Enpara çağrı merkezi çalışma saatleri veya diğer bir deyişle enpara işlem saatleri ve limitleri ile ilgili bilgi verdiğimiz yazımızın sonuna geldik. Konu ile sormak istediklerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır

Enpara Cebe Havale Dijital bankacılık her geçen gün gücüne güt katıyor. Ülkemizdeki dijital bankacılığın öncülerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir