enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır

Enpara Cebe Havale

Dijital bankacılık her geçen gün gücüne güt katıyor. Ülkemizdeki dijital bankacılığın öncülerinden olan enprara da büyümeye devam ediyor. Bu yazımızda enpara cebe havale işlemini anlatacağız.
Bir finansbank kuruluşu olan enpara ile istediğiniz kişinin cep telefonu numarasına ücretsiz olarak 7/24 para gönderebilirsiniz.

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Enpara cebe havale işlemini yapabilmeniz için mobil uygulamayı telefonunuza indirmiş olmanız gerekiyor. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra tranfer bölümüne tıklayın. Karşınıza alıcı seçimini yapabileceğiniz bir bölüm çıkacaktır. Burada siz cep telefonuna butonuna basıp, açılan yeni bölümde ise alıcının cep numarasını yazıyorsunuz. Hemen alt tarafta da tutarı yazdıktan sonra gönder butonuna basıp karşı tarafa parayı göndermiş oluyorsunuz. Cebe havale işlemlerinizi sadece TL cinsinden ve yurt içi operatörlere ait numaralara yapabildiğinizi hatırlatmakta fayda var.enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Limiti

Enpara cebe havale limit olarak günlük 2 adet ve toplamda 500 TL, haftalık 4 adet ve toplamda 1000 TL, aylık ise 6 adet ve toplamda 1500 TL ile sınırlıdır.

Enpara Cebe Havale Ücreti

Enpara cebe havale ücreti ne kadar diye merak ediyor olabilirsiniz. Enpara cep telefonu para transferi işlemleri ücretsizdir. Yani bunun için enpara sizden herhangi bir ücret almamaktadır.
Not : Siz alıcıya para gönderme işlemi gerçekleştirdiğinizde alıcıya bir mesaj gitmektedir. Alıcı bu bilgilendirme mesajını aldıktan sonra 24 içerisinde herhangi bir QNB FİNANSBANK ATM’sine gidip parasını gönül rahatlığıyla çekebilecektir. Alıcı gelen parayı hiç bir ücret kesintisi yaşamadan alabilecektir. Eğer siz parayı gönderdikten sonra alıcı 24 saat içinde parasını çekmezse para yine sizin yani göndericinin hesabına kesintisiz bir şekilde iade edilir.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

finansbank enpara güvenilir mi

Finansbank Enpara Güvenilir mi

Finansbank enpara güvenilir mi? Bu yazıyı okuma ihtiyacı duymuşsan eğer belli ki sende ilk başta …

Bir Yorum

  1. Enpara gerçekten çok işime yaradı özellikle eft ücreti felan almaması bence harika bu yüzden kartı yenileme talebi verdim 🙂 bu arada bilgiler için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir