Günlük Faiz Hesabı
Günlük Faiz Hesabı

En kolay para kazanma yöntemi (+10 dakikada)

Günlük Faiz Hesabı
Günlük Faiz Hesabı

Arkadaşlar eğer bir birikiminiz varsa bu birikiminizi kısa sürede en kolay para kazanma yöntemi ile nasıl dahada çoğaltabilirsiniz onu anlatacağım. Bir gün finans ile alakalı bir blogda gezerken enpara ile ilgili bir reklam gördüm. Bu kart tam da benim gibi üniversite öğrencileri için yapılmış. Düşünün enpara hesabı gerçekleştirdiğiniz hiçbir işlem üzerinden sizden her hangi bir ücret almıyor. İşte bu benim ilgimi çekmişti. Sonuçta her ay kira ödememi, internette webmaster arkadaşlarımdan aldığım hizmetlerin karşılığını eft, havale gibi para aktarım yolları ile karşılıyordum. Diğer bankalar havale için bile ücret alırken(eft’yi siz düşünün) enparada havale ve eft ücreti yoktu. Gelelim şimdi günlük para kazanma meselemize.

Enpara bas biriktir hesabı

eft, havale ücreti almayan kart
eft, havale ücreti almayan kart

Tabi kart eve kadar gelince hemen telefona sarıldım. Play marketten Enpara uygulamasını indirdim. Uygulamada gezinirken bas biriktir diye bir hesap seçeneğiyle karşılaştım. Bas biriktir günlük faiz hesabı sizi hiç yormadan, şubeye gidilmeden hemen açılabilen bir hesap. Denemek için zor günler bahanesi ile açmaya karar verdim. Hesap ile başta bir miktar belirketerek hesabı açıyorsunuz. Bu miktar 70 kuruş’ta ola bilir 5000 lira’da. Sonra ise her butona bastığınızda ne kadar paranın hesaba geçmesini istediğinizi ayarlıyorsunuz. Hesabın adıda burdan geliyor olsa gerek. Hesap açım işlemi tamamlandıktan sonra her seferinde uygulamaya girerek, ilk çıkan ekranda bas biriktir seçeneğine tıklamanız seçtiğiniz tutarın hesabınıza geçmesi için yeterli olacaktır.

Faiz hesabı her gün hesabınızdaki tutarın %1’ini ilave olarak hesabınıza yatırmaktadır. Örnek verecek olursak. Hesabınızdaki tutar 1000 lira ise gece faiz olarak 1000 liranın %1’i olan 10 lira para alacaksınızdır. Üstelik ayın enparalısı olarak bu faiz oranını %2’ye çıkarabilirsiniz.

Çok para kazanmak için

Evet tamda okuduğunuz gibi bu hesabın vade ile ilgili her hangi bir şartı yok. Hesabınızda biriktirdiğiniz parayı istediğiniz zaman çekerek günlük faiz hesabınızı şartsız olarak kapattırabilirsiniz. Çok para kazanmak için bundan daha kolay para kazanma yöntemi yoktur herhalde.

 

Umarım paylaştığım bilgiler işinize yaramıştır, bir sonraki yazımızda görüşürüz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

enpara cebe havale

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır

Enpara Cebe Havale Dijital bankacılık her geçen gün gücüne güt katıyor. Ülkemizdeki dijital bankacılığın öncülerinden …

Bir Yorum

  1. Gayet faydalı bir bilgi olmuş teşekkür ederiz siteyi çok beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir