wordpress forum eklentileri

En İyi WordPress Forum Eklentileri

WordPress başlı başına bir dünya gibidir. Bu dünya içinde wordpress kullanıcıları ihtiyaçlarına göre wordpress sistemini kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirirler. Bu yazımız wordpress sitelerinin yanına wordpress forum eklentilerini kullanarak wordpress sistemi ile uyumlu, sade, sunucuları yormayan ve göz hoş gelen bir forum kurmak isteyenler içindir.

Burada eklentileri detaylı bir şekilde tanıtmayacağım ama olabildiğince önemli noktalarına değineceğim. Kısacası burada ele alacaklarım eklentilerin bir nevi özeti gibi bir şey olacak.

bbPress forum eklentisi

Bbpress forum eklentisi wordpress ekibi tarafından geliştirilen bir eklentidir. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesinin yanında eklenti ile alakalı yüzlerce tema ve eklenti bulabilirsiniz. Sistemi yormayan, kullanım kolaylığı olan çok sayıda dil desteği olan ve oldukça da hızlı bir forum eklentisi arıyorsanız bbpress eklentisi tam size göre diyebiliriz.
bbPress indir

wpForo forum eklentisi

Bu eklenti wordpress için mevcut en iyi eklentilerinden biridir. Siteniz ile tam uyumlu ve kolay bir forum eklentisi arıyorsanız wpForo forum eklentisi sizin derdinize derman olabilir. Türkçe dil desteğinin de olduğu bu eklenti oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Güncelleme desteğininde olduğu bu forum eklentisi ile oldukça şık, hızlı ve bir o kadar da sade bir forum oluşturabilirsiniz.
wpForo forum eklentisi indirwordpress forum eklentileri

Asgaros forum eklentisi

Asgaros forum eklentisi ile sitenizi hafif ve zengin özellikli bir forum sitenize dönüştürebilirsiniz. Mükemmel bir wordpress forum eklentisi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kurulumu oldukça kolay, süper hızlı ve wordpress ile mükemmel bir şekilde entegreli çalışan bu eklenti ile tam istediğiniz bir forum sitesine sahip olabilirsiniz.
Asgaros forum eklentisi indir
İlk başlarda siteme forum kurmak istediğimden dolayı yukarıda değindiğim her üç eklentiyi de bir şekilde siteme kurdum. Eğer sizde wordpress forum oluşturmak istiyorsanız bu eklentileri kullanarak sitenize oldukça güzel bir forum ekleyebilirsiniz. Bu şekilde kullanıcılarınızı daha fazla sitede tutabilirsiniz.
Burada sadece üç eklenti paylaştım ama ilerleyen zamanlarda güzel eklentiler buldukça buraya ekleyeceğim. Bunların yanında ilerleyen zamanlarda yazacağım yazılarda burada paylaştığım wordpress forum eklentileri ile ilgili detaylı bilgiler içeren yazılar yazacağım.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

yapımcısı türk wordpress temaları

Yapımcısı Türk Olan WordPress Temaları

Site işleri ile uğraşalı yaklaşık 8 sene oldu. Bu süre zarfında isimlerini hatırlayamadığım hatta ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir