En hızlı internet tarayıcısı

En Hızlı Browser-İnternet Tarayıcısı Hangisi

En hızlı internet tarayıcısı
En hızlı internet tarayıcısı

Dünya üzerinde yaklaşık 6 milyar insan var ve 4 milyarı çoktan internetle tanıştı, internet ne biliyor. Kullanıcı sayısı bu kadar çokken internette çokluluk kaçınılmaz. İnternete kolayca erişebilmemizi sağlayan tarayıcılar var, aslında browser demek daha doğru. Biraz açmak gerekirse, hani masa üstünde tıklayıp da internete girdiğimiz simgeler var ya onlara browser deniyor. Google, Mozilla, Yandex ve Safari bazı internet tarayıcılarından. İnternetle ilgili herkesin ortak bir sorunu var oda hız. İnternet hızı için yenilikler yok değil ama daha da hızlı kullanmak için yapmayacağımız şey yok. Şimdi en hızlı internet tarayıcısı hangisi onu tartışacağız. Önerilerimizi dikkate alırsanız daha hızlı bir internet sizi bekliyor.

 

Herkes Google Chrome’u kullanmakta, popüler olduğu için olsa gerek ama hakkını vermek gerek hızında sorun yok. Ama Chrome ile eş tarayıcılar var, en başta Firefox geliyor. Bazen Firefox’un Chrome’dan daha hızlı odluğu söyleniyor. Maalesef Firefox kullanıcı sayısı bir hayli azaldı o yüzden Firefox eskisi kadar önem vermiyor. Internet Explorer ve Opera kullanıcıları genelde çok hızlı olmadıklarını söylerken anketler de buna kanıt oluyor.

 

Kabaca böle bir izlenim var her bilinçli kullanıcı tarafından. Sizde düşündüğünüzü konu altından yazarsanız çok iyi olur. Dediğim gibi bahsettiklerimi dikkate alırsanız daha iyi bir internetle olmamanız kaçınılmaz.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

WordPress Tek Sayfada Görünen Yorum Sayısını Arttırma

Merhaba wordpress severler, Yazdığınız tüm makalelere yorum yazılması bir makale yazarı olarak herkesi çok sevindirir. …

2 yorumlar

  1. özgür çetinkaya

    ben chorme kullanıyorum gayette hızlı sizede öneririm

  2. gebze evden eve nakliyat

    chorome hızlı ancak firefox da hızlı
    explorer yavaş ama hepsini kullanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir